MenuHomeKontaktRekrutacjaKonkursyOsiągnięciaNasze praceSportFotoKlasa "0"Świetlica

 

..............................................................................................................................................................................................................................................

              

...............................................................................................................................................................................................................................................

Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Medale

Imię i nazwisko

Medale

WRZESIEŃ

1.

Zerówka

Julia Radłowska

Julian Tusznio
Ignacy Krogulec

2.

I a

Maria Jakubowska Maksymilian Mikiera

3.

I b

Gabriela Sech Maria Śnieżek

4.

II a

Zofia Kusz Maja Mikiera

5.

II b

Anna Gronkowska Oliwia Miś

6.

II c

Miłosz Zaroda Aleksandra Książka

7.

III a

Aniela Roman Gabriela Wroczek
Hanna Dybus

8.

III b

Mateusz Piotrowski Natalia Sobczyk
Maciej Fundament

9.

IV a

Jagoda Koczwara - Szuba Tadeusz Cichy

10.

IV b

Oliwia Górna Iwo Czech

11.

V a

Julia Stępień Mateusz Solarski

12.

V b

Zofia Mianowska Arkadiusz Solarski

13.

VI a

Martyna Malinowska Karolina Kosior

14.

VI b

Emilia Roman Gabriela Homarowicz

PAŹDZIERNIK

1.

Zerówka

Jan Chudy Maja Kułaga
Antoni Bokwa

2.

I a

Karolina Zawiślak Katarzyna Bogdańska

3.

I b

Martyna Kucwaj Wiktor Adamczak

4.

II a

Natalia Jugo Laura Ramus

5.

II b

Mikołaj Tutak Amelia Wysocka

6.

II c

Aleksander Czerwiński Mateusz Tusznio

7.

III a

Aniela Roman Amelia Kuter
Antoni Kołeczek

8.

III b

Amelia Skulska Nikodem Błasiak
Nina Jaworska

9.

IV a

Zofia Baniecka Hubert Klubek

10.

IV b

Angelika Bugaj Oliwia Ciba

11.

V a

Natalia Osmala Jan Kędziora

12.

V b

Julia Długosiewicz Jan Sroczyński

13.

VI a

Karolina Błażkiewicz Anna Trościńska
Gabriela Jędral

14.

VI b

Natalia Zasuwa Mikołaj Nowak

LISTOPAD

1.

Zerówka

Zofia Bielecka Jan Chudy
Franciszek Kmiecik

2.

I a

Tymon Sadecki Julia Homarowicz

3.

I b

Dobrawa Czech Krystian Krupa

4.

II a

Szymon Frölich Szymon Jajko

5.

II b

Michał Kucharzyk Amelia Piętowska

6.

II c

Karol Bąk Hanna Czarnecka

7.

III a

Kinga Nowak Julian Stępień
Mikołaj Sudoł

8.

III b

Filip Kucwaj Maja Mierzwińska
Oliwia Korzeniowska

9.

IV a

Liwia Lewakowska Aleksandra Majchrowska
Julia Dąbek

10.

IV b

Martyna Zasuwa Gabriela Czerwińska
Miriam Szymczak

11.

V a

Kacper Maszkowski Alexandro Noga

12.

V b

Kinga Chwieja Piotr Wompel

13.

VI a

Jakub Furtak Karolina Błażkiewicz

14.

VI b

Klaudia Tworek Jakub Solarski

GRUDZIEŃ

1.

Zerówka

Sara Łuczakowska Anatol Kotula
Sandra Nowak

2.

I a

Antoni Długosiewicz Karolina Zawiślak

3.

I b

Krystyna Małecka Kacper Kiwak

4.

II a

Konrad Hudela Maja Mikiera

5.

II b

Paulina Dereń Filip Kwiecień

6.

II c

Hubert Kochanek Aleksander Czerwiński
Wiktoria Kicińska

7.

III a

Maksymilian Grabowski Weronika Czechura
Jan Bokwa

8.

III b

Natalia Sobczyk Brunon Jaworski
Iga Dybus

9.

IV a

Gabriela Półgrabia Jakub Rzemieniarz

10.

IV b

Oliwia Górna Arkadiusz Małek

11.

V a

Oliwier Sękuła Nikola Turbiarz
Kacper Leboda

12.

V b

Marcin Kilias Karol Gospodarczyk

13.

VI a

Martyna Malinowska Jan Zelik

14.

VI b

Maja Krępa Mikołaj Nowak

STYCZEŃ

1.

Zerówka

Milena Hus Daniel Gołębiowski
Franciszek Chmiel

2.

I a

Stanisław Wilczyński Oliwier Hara

3.

I b

Milena Stec Isaak Bonchard

4.

II a

Julia Brzęczka Michalina Nowak

5.

II b

Kamila Sobol Kacper Półgrabia

6.

II c

Hanna Mycek Milena Kowalik

7.

III a

Natalia Kopeć Jakub Furdyna
Wiktor Kopeć

8.

III b

Aleksandra Wańczyk Dominik Wrólel
Bartosz Wareliś

9.

IV a

Karol Wojtal Adam Ziętek

10.

IV b

Oliwia Górna Arkadiusz Małek
Angelika Bugaj

11.

V a

Mateusz Solarski Alicja Kuczyńska
Jan Kędziora Nikola Turbiarz

12.

V b

Julia Długosiewicz Zofia Mianowska

13.

VI a

Karolina Błażkiewicz    

14.

VI b

Emilia Roman Gabriela Homarowicz

LUTY

1.

Zerówka

Justyna Korzeniowska Piotr Szelongiewicz
Emanuel Hałka

2.

I a

Milena Warszawa Zuzanna Matusiak

3.

I b

Gabriela Sech Maciej Osmala

4.

II a

Zofia Kusz Tymon Orłowski

5.

II b

Anna Gronkowska Paulina Dereń

6.

II c

Jan Kuter Jan Władek
Filip Solarski

7.

III a

Weronika Czechura Lena Łukawska
Tatiana Sadecka

8.

III b

Karol Leończyk Mateusz Piotrowski
Natalia Sobczyk

9.

IV a

Karolina Rokosz Aleksandra Jopek
Amelia Sus

10.

IV b

Amelia Sadecka Maciej Sech

11.

V a

Maria Kaczor Urszula Polit

12.

V b

Jan Sroczyński Sebastian Kowal

13.

VI a

Gabriela Jędral Daniel Lipski

14.

VI b

Natalia Zasuwa Mikołaj Nowak

MARZEC

1.

Zerówka

Zofia Bielecka Marcelina Kopańska
Juliusz Tusznio

2.

I a

Milena Warszawa Katarzyna Bogdańska

3.

I b

Maria Śnieżek Dobrawa Czech

4.

II a

Natalia Jugo Michał Jakubowski

5.

II b

Oliwia Miś Filip Kwiecień

6.

II c

Adam Kociubowski Filip Gronek
Hubert Kochanek

7.

III a

Hanna Dybus Tymon Lipa
Amelia Kuter

8.

III b

Natalia Hus Błażej Rozmus
Wojciech Mazur

9.

IV a

Oliwia Lis Dominik Piętowski

10.

IV b

Paulina Adamczyk Michał Tutak

11.

V a

Ignacy Kopański Kacper Maszkowski
Jan Kędziora

12.

V b

Kinga Chwieja Jan Sroczyński

13.

VI a

Anna Trościńska Karolina Kosior

14.

VI b

Patrycja Rybacka Jakub Dąbek

KWIECIEŃ

1.

Zerówka

Antoni Musiał Ignacy Krogulec
Emanuel Hałka

2.

I a

Milena Warszawa Tymon Sadecki

3.

I b

Krystyna Małecka Kacper Kiwak

4.

II a

Maksymilian Darasz Kacper Rydzak

5.

II b

Mikołaj Tutak Marcel Blicharz
Michał Płaza

6.

II c

Karol Bąk Klara Molenda
Miłosz Zaroda

7.

III a

Aniela Roman Marcin Prokop
Mikołaj Sudoł

8.

III b

Karol Leończyk Natalia Hus
Filip Kucwaj

9.

IV a

Zofia Baniecka Karol Wojtal

10.

IV b

Mateusz Kawa Kacper Janus
Julia Zdyra

11.

V a

Patryk Szala Natalia Osmala

12.

V b

Antek Zając Julia Długosiewicz

13.

VI a

Martyna Malinowska Daniel Lipski

14.

VI b

Bartosz Bożek Kacper Kamyszek

MAJ

1.

Zerówka

Sara Łuczakowska Juliusz Tusznio
Milena Hus

2.

I a

Julia Homarowicz Antoni Długosiewicz

3.

I b

Martyna Kucwaj Maciej Osmala

4.

II a

Maciej Zbroszczyk Oliwia Piwińska

5.

II b

Oliwia Miś Michał Baniecki
Karmen Malecki

6.

II c

Mateusz Tusznio Hanna Czarnecka
Aleksandra Książka

7.

III a

Kinga Nowak Weronika Czechura

8.

III b

Natalia Sobczyk Oliwia Korzeniowska
Amelia Skulska

9.

IV a

Antoni Sobol Oskar Dec

10.

IV b

Gabriela Czerwińska Iwo Czech
Martyna Zasuwa

11.

V a

Kacper Leboda Mateusz Solarski
Kacper Maszkowski

12.

V b

Jan Bielecki Antoni Zając
Karol Gospodarczyk

13.

VI a

Adrian Peret Michał Bednarski

14.

VI b

Jakub Barnaś Cezary Bryła

CZERWIEC

1.

Zerówka

Anatol Kotula Sandra Nowak
Franciszek Kmiecik

2.

I a

Maksymilian Mikiera Zuzanna Matusiak

3.

I b

Wiktor Adamczak Milena Stec

4.

II a

Maja Mikiera Szymon Frölich
Natalia Jugo

5.

II b

Filip Kwiecień Michał Kucharzyk
Stanisław Stec

6.

II c

Milena Kowalik Adam Kociubowski
Wiktoria Kicińska

7.

III a

Hanna Dybus Wiktor Kopeć
Julian Stępień

8.

III b

Amelia Skulska Nina Jaworska
Nikodem Błasiak

9.

IV a

Tadeusz Cichy Karol Wojtal
Jagoda Koczwara-Szuba

10.

IV b

Oliwia Górna Arkadiusz Małek
Gabriela Czerwińska

11.

V a

Nikola Turbiarz Mateusz Solarski
Jan Kędziora

12.

V b

Julia Długosiewicz Zofia Mianowska

13.

VI a

Karolina Błażkiewicz Karolina Kosior
Gabriela Jędral

14.

VI b

Emilia Roman Gabriela Homarowicz
Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2015/2016

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Medale

Imię i nazwisko

Medale

WRZESIEŃ

1.

Zerówka

Juliusz Tusznio

Gabriela Sech
Katarzyna Bogdańska

2.

I a

Szymon Frölich Oliwia Piwińska
Natalia Jugo

3.

I b

Jan Bednarz Paulina Dereń
Julia Homarowicz

4.

I c

Wiktoria Kicińska Maja Kwass
Hubert Kochanek

5.

II a

Hanna Dybus Mikołaj Sudoł
Lena Łukawska

6.

II b

Amelia Skulska Filip Kucwaj
Natalia Sobczyk

7.

III a

Amelia Sus Adam Ziętek
Gabriela Półgrabia

8.

III b

Paulina Adamczyk Miriam Szymczak
Oliwia Górna

9.

IV a

Kacper Leboda Alicja Kuczyńska

10.

IV b

Julia Długosiewicz Antoni Zając

11.

V a

Martyna Malinowska Anna Trościńska

12.

V b

Natalia Zasuwa Gabriela Homarowicz

13.

VI a

Julia Gutowska Aleksandra Turczyk

14.

VI b

Zuzanna Mierzwińska Sebastian Juszczak

PAŹDZIERNIK

1.

Zerówka

Dobrawa Czech Anatol Kotula
Maria Jakubowska

2.

I a

Zofia Kusz Julia Brzęczka

3.

I b

Kacper Półgrabia Anna Gronkowska
Oliwia Miś

4.

I c

Hanna Mycek Olek Czerwiński
Aleksandra Książka

5.

II a

Aniela Roman Gabriela Wroczek
Jan Bokwa

6.

II b

Mateusz Piotrowski Iga Dybus
Michał Wrzesień

7.

III a

Aleksandra Majchrowska Zofia Baniecka
Hubert Klubek

8.

III b

Oliwia Górna Angelika Bugaj
Gabriela Czerwińska

9.

IV a

Natalia Osmala Alexandro Noga

10.

IV b

Hubert Majewski Jan Sroczyński

11.

V a

Karolina Kosior Karolina Błażkiewicz

12.

V b

Emilia Roman Maja Krępa

13.

VI a

Jakub Dryś Jagoda Płaza
Wiktoria Solarska

14.

VI b

Michalina Pietrusińska Wiktoria Gospodarczyk

LISTOPAD

1.

Zerówka

Antoni Bokwa Martyna Kucwaj
Piotr Szelongiewicz

2.

I a

Maja Mikiera Lilian Pawłowska

3.

I b

Michał Kucharzyk Wiktoria Kołek

4.

I c

Filip Solarski Miłosz Zaroda
Mateusz Tusznio

5.

II a

Aniela Roman Jakub Furdyna
Tatiana Sadecka

6.

II b

Oliwia Korzeniowska Maja Mierzwińska
Aleksandra Wańczyk

7.

III a

Zofia Baniecka Karolina Rokosz
Aleksandra Jopek

8.

III b

Amelia Sadecka Arkadiusz Małek
Iwo Czech

9.

IV a

Nikola Turbiarz Kacper Maszkowski

10.

IV b

Zofia Mianowska Piotr Wompel

11.

V a

Gabriela Jędral Jakub Furtak

12.

V b

Klaudia Tworek Jakub Solarski

13.

VI a

Magdalena Bobowik Olga Kowalik

14.

VI b

Magdalena Gara Michał Pietrusiński

GRUDZIEŃ

1.

Zerówka

Wiktor Adamczak Maksymilian Mikiera
Tymon Sadecki

2.

I a

Natalia Jugo Maksymilian Darasz

3.

I b

Michał Kucharzyk Amelia Piętowska
Kamila Sobol

4.

I c

Igor Majewski Hanna Czarnecka
Milena Kowalik

5.

II a

Julian Stępień Kinga Nowak
Aniela Roman

6.

II b

Natalia Sobczyk Natalia Hus
Karol Leończyk

7.

III a

Karolina Rokosz Julia Dąbek
Olivia Lis

8.

III b

Maciej Sech Kacper Jasiukiewicz
Martyna Zasuwa

9.

IV a

Urszula Polit Maria Kaczor

10.

IV b

Karol Gospodarczyk Jan Bielecki

11.

V a

Michał Bednarski Karolina Błażkiewicz

12.

V b

Jakub Barnaś Jakub Dąbek

13.

VI a

Zuzanna Trębacz Karolina Wołek

14.

VI b

Amelia Krzemińska Kacper Kuczyński

STYCZEŃ

1.

Zerówka

Antoni Długosiewicz Maria Jakubowska
Maksymilian Mikiera

2.

I a

Julia Brzęczka Kacper Rydzak
Konrad Hudela

3.

I b

Filip Kwiecień Michał Płaza
Amelia Wysocka

4.

I c

Jan Władek Filip Gronek
Adam Kociubowski

5.

II a

Hanna Dybus Maksymilian Grabowski
Antoni Kołeczek

6.

II b

Maciej Fundament Dominik Wróbel
Bartosz Wareliś

7.

III a

Oskar Dec Antoni Sobol
Karol Wojtal

8.

III b

Julia Zdyra Gabriela Czerwińska
Kacper Jasiukiewicz

9.

IV a

Alicja Kuczyńska Nikola Turbiarz
Natalia Osmala

10.

IV b

Julia Długosiewicz Zofia Mianowska
Hubert Majewski

11.

V a

Anna Trościńska Karolina Błażkiewicz
Gabriela Jędral

12.

V b

Gabriela Homarowicz Emilia Roman

13.

VI a

Wiktoria Solarska Jakub Dryś
Olga Kowalik

14.

VI b

Mikołaj Dereń Marek Wawer

LUTY

1.

Zerówka

Justyna Korzeniowska Stanisław Wilczyński
Marcelina Kopańska

2.

I a

Laura Rams Maja Mikiera
Maciej Zbroszczyk

3.

I b

Michał Baniecki Mikołaj Tutak

4.

I c

Klara Molenda Wiktoria Kicińska
Jan Kuter

5.

II a

Gabriela Wroczek Wiktor Kopeć
Tymon Lipa

6.

II b

Amelia Skulska Karol Leończyk
Nikodem Błasiak

7.

III a

Karol Wojtal Dominik Piętowski
Liwia Lewakowska

8.

III b

Miriam Szymczak Kacper Janus
Mateusz Kawa

9.

IV a

Oliwier Sękuła Alexandro Noga

10.

IV b

Kinga Chwieja Mateusz Wrzesień

11.

V a

Jan Zelik Daniel Lipski

12.

V b

Bartosz Sabat Kacper Kamyszek

13.

VI a

Marcelina Gonciarz Anna Wójtowicz

14.

VI b

Kacper Kuczyński Dominika Sobol
Magdalena Małek

MARZEC

1.

Zerówka

Katarzyna Bogdańska Daniel Gołębiowski
Gabriela Sech

2.

I a

Michał Jakubowski Szymon Frölich
Tymon Orłowski

3.

I b

Anna Gronkowska Marcel Blicharz
Michał Kucharzyk

4.

I c

Hanna Mycek Mateusz Tusznio
Aleksandra Książka

5.

II a

Hanna Dybus Marcin Prokop
Amelia Kuter

6.

II b

Mateusz Piotrowski Wojciech Mazur
Natalia Sobczyk

7.

III a

Amelia Sus Aleksandra Jopek
Jakub Rzemieniarz

8.

III b

Mateusz Kawa Hanna Lipska
Amelia Sadecka

9.

IV a

Marcin Kilias Ignacy Kopański

10.

IV b

Antoni Zając    

11.

V a

Karolina Kosior Martyna Malinowska

12.

V b

Bartosz Bożek Mikołaj Nowak

13.

VI a

Antoni Szlęzak Michał Chmiel

14.

VI b

Sara Turbiarz Amelia Krzemińska
Martyna Piskorz

KWIECIEŃ

1.

Zerówka

Juliusz Tusznio Anatol Kotula
Dobrawa Czech

2.

I a

Zofia Kusz Szymon Jajko
Michalina Nowak

3.

I b

Oliwia Miś Michał Baniecki
Stanisław Stec

4.

I c

Wiktoria Kicińska Hanna Mycek
Hubert Kochanek

5.

II a

Jan Bokwa Weronika Czechura
Mikołaj Sudoł

6.

II b

Błażej Razmus Wojciech Mazur
Karol Leończyk

7.

III a

Karolina Rokosz Adam Ziętek
Julia Dąbek

8.

III b

Angelika Bugaj Mikołaj Plisner
Martyna Zasuwa

9.

IV a

Urszula Polit Kacper Maszkowski

10.

IV b

Karol Gospodarczyk Jan Sroczyński

11.

V a

Anna Trościńska Jakub Furtak

12.

V b

Patrycja Rybacka Natalia Zasuwa
Klaudia Tworek

13.

VI a

Bartosz Jarosz Mateusz Zelik
Jan Solarski

14.

VI b

Magdalena Gara Sebastian Juszczak

MAJ

1.

Zerówka

Martyna Kucwaj Kacper Kiwak
Piotr Szelongiewicz

2.

I a

Oliwia Piwińska Konrad Hudela
Michał Jakubowski

3.

I b

Kacper Półgrabia Filip Kwiecień
Jan Bednarz

4.

I c

Aleksander Czerwiński Filip Solarski
Miłosz Zaroda

5.

II a

Lena Łukawska Natalia Kopeć
Gabriela Wroczek

6.

II b

Amelia Skulska Natalia Sobczyk
Filip Kucwaj

7.

III a

Liwia Lewakowska Hubert Klubek
Aleksandra Majchrowska

8.

III b

Oliwia Górna Kacper Waloch
Iwo Czech

9.

IV a

Oliwier Sękuła Kacper Leboda

10.

IV b

Kinga Chwieja Jan Bielecki

11.

V a

Karolina Kosior Michał Śmiłowski

12.

V b

Majka Krępa Emilia Roman

13.

VI a

Krzysztof Hudela Robert Zuba

14.

VI b

Michalina Pietrusińska Zuzanna Mierzwińska

CZERWIEC

1.

Zerówka

Antoni Bokwa Katarzyna Bogdańska
Wiktor Adamczak

2.

I a

Szymon Frölich Michał Jakubowski
Maja Mikiera

3.

I b

Anna Gronkowska Amelia Wysocka
Oliwia Miś

4.

I c

Adam Kociubowski Hubert Kochanek
Milena Kowalik

5.

II a

Amelia Kuter Tymon Lipa
Julian Stępień

6.

II b

Michał Wrzesień Oliwia Korzeniowska
Aleksandra Wańczyk

7.

III a

Adam Ziętek Dominik Piętowski
Zofia Baniecka

8.

III b

Arkadiusz Małek Martyna Zasuwa
Angelika Bugaj

9.

IV a

Natalia Osmala Nikola Turbiarz

10.

IV b

Julia Długosiewicz Huber Majewski
Zofia Mianowska

11.

V a

Karolina Błażkiewicz Gabriela Jędral

12.

V b

Gabriela Homarowicz Emilia Roman

13.

VI a

Wiktoria Solarska Jakub Dryś

14.

VI b

Kacper Kuczyński Michalina Pietrusińska
Magdalena Gara
Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2014/2015

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Medale

Imię i nazwisko

Medale

WRZESIEŃ

1.

Zerówka

Hubert Kochanek

Maksymilian Darasz

2.

I a

Aniela Roman Tatiana Sadecka

3.

I b

Amelia Skulska Mateusz Piotrowski

4.

II a

Karolina Rokosz Antoni Sobol

5.

II b

Paulina Adamczyk Angelika Bugaj

6.

III a

Alicja Kuczyńska Natalia Osmala

7.

III b

Sara Assman Mateusz Wrzesień

8.

IV a

Karolina Błażkiewicz Gabriela Jędral

9.

IV b

Bartosz Bożek Gabriela Homarowicz

10.

V a

Jakub Dryś Krzysztof Hudela

11.

V b

Magdalena Małek Zuzanna Mierzwińska

12.

VI a

Natalia Kosior Julia Bryła

13.

VI b

Julia Siatka Jakub Warzybok

PAŹDZIERNIK

1.

Zerówka

Zofia Kusz Filip Solarski

Igor Majewski

2.

I a

Weronika Czechura Julian Stępień
Jakub Furdyma

3.

I b

Anna Borowiecka Wojciech Mazur
Filip Kucwaj

4.

II a

Amelia Sus Antoni Sobol
Aleksandra Majchrowska

5.

II b

Oliwia Górna Gabriela Czerwińska
Kacper Waloch

6.

III a

Nikola Turbiarz Krystyna Warzybok

7.

III b

Julia Długosiewicz Hubert Majewski

8.

IV a

Martyna Malinowska Karolina Kosior

9.

IV b

Jakub Dąbek Klaudia Tworek

10.

V a

Wiktoria Solarska Karolina Wołek

11.

V b

Kacper Kuczyński Sebastian Juszczak

12.

VI a

Natalia Redestowicz Cezary Czechura

13.

VI b

Miron Czech Dominika Darasz

LISTOPAD

1.

Zerówka

Kamila Sobol Amelia Piętowska
Anna Gronkowska

2.

I a

Gabriela Wroczek Kinga Nowak
Jan Bokwa

3.

I b

Oliwia Korzeniowska Maciej Fundament
Natalia Sobczyk

4.

II a

Julia Dąbek Oskar Dec
Aleksandra Jopek

5.

II b

Oliwia Górna Kacper Jasiukiewicz
Amelia Sadecka

6.

III a

Alicja Kuczyńska Kacper Leboda

7.

III b

Zofia Mianowska Kinga Chwieja

8.

IV a

Anna Trościńska Michał Śmiłowski

9.

IV b

Majka Krępa Emilia Roman

10.

V a

Marcelina Gonciarz Bartosz Jarosz

11.

V b

Magdalena Bobowik Magdalena Małek

12.

VI a

Antoni Roman Marek Dybus

13.

VI b

Maksymilian Malinowski Maciej Bryś

GRUDZIEŃ

1.

Zerówka

Maja Mikiera Miłosz Zasada
Milena Kowalik

2.

I a

Hanna Dybus Antoni Kołeczek
Tymon Lipa

3.

I b

Karol Leończyk Iga Dybus
Michał Wrzesień

4.

II a

Julia Dąbek Olivia Lis
Liwia Lewakowska

5.

II b

Miriam Szymczak Martyna Zasuwa
Julia Zdyra

6.

III a

Ignacy Kopański Alicja Kuczyńska

7.

III b

Jan Sroczyński Antoni Zając

8.

IV a

Natalia Zasuwa Jakub Furtak

9.

IV b

Mikołaj Nowak Jakub Solarski

10.

V a

Anna Wójtowicz Mateusz Zelik

11.

V b

Mikołaj Dereń Magdalena Gara

12.

VI a

Jakub Roman Alexandra Lewandowska

13.

VI b

Karolina Bybrowska Juliusz Kaleta

STYCZEŃ

1.

Zerówka

Mateusz Tusznio Lilianna Pawłowska
Oliwier Prokop

2.

I a

Aniela Roman Mikołaj Sudoł
Lena Łukawska

3.

I b

Oliwia Korzeniowska Nikodem Błasiak
Jakub Kufel

4.

II a

Gabriela Półgrabia Amelia Sus
Hubert Klubek

5.

II b

Iwo Czech Maciej Sech
Arkadiusz Małek

6.

III a

Natalia Osmala Marcin Kilias

7.

III b

Sara Assman Zofia Mianowska

8.

IV a

Karolina Kosior Martyna Malinowska
Anna Trościńska

9.

IV b

Gabriela Homarowicz Emilia Roman
Mikołaj Nowak

10.

V a

Wiktoria Solarska Jakub Dryś

11.

V b

Magdalena Bobowik Marek Wawer

12.

VI a

Julia Bryła Martyna Sabat

13.

VI b

Julia Siatka Miron Czech

LUTY

1.

Zerówka

Paulina Dereń Adam Kociubowski
Maja Kwass

2.

I a

Amelia Kuter Jakub Furdyna
Wiktor Kopeć

3.

I b

Maja Mierzwińska Maciej Fundament
Mateusz Piotrowski

4.

II a

Zofia Baniecka Karol Wojtal
Dominik Piętowski

5.

II b

Paulina Adamkiewicz Angelika Bugaj
Amelia Sadecka

6.

III a

Krystyna Warzybok Alexandro Noga

7.

III b

Julia Długosiewicz Arkadiusz Solarski

8.

IV a

Jan Zelik Kacper Adamkiewicz

9.

IV b

Jakub Barnaś Kacper Kamyszek

10.

V a

Olga Kowalik Karolina Wołek

11.

V b

Dominika Sobol Michał Pietrusiński

12.

VI a

Jakub Olearczuk Krzysztof Zamorski

13.

VI b

Natalia Koper Jakub Półgrabski

MARZEC

1.

Zerówka

Oliwia Piwińska Michał Płaza

2.

I a

Hanna Dybus Maksymilian Grabowski
Aniela Roman

3.

I b

Karol Leończyk Aleksandra Wańczyk
Natalia Sobczyk

4.

II a

Adam Ziętek Liwia Lewakowska
Gabriela Półgrabia

5.

II b

Martyna Zasuwa Hanna Lipska
Kacper Janus

6.

III a

Krystyna Warzybok Oliwier Sękuła

7.

III b

Hubert Majewski Jan Sroczyński

8.

IV a

Karolina Błażkiewicz Gabriela Jędral

9.

IV b

Patrycja Rybacka Jakub Barnaś

10.

V a

Jagoda Płaza Julia Gutowska
Aleksandra Turczyk

11.

V b

Martyna Piskorz Amelia Krzemińska
Sebastian Juszczak

12.

VI a

Wojciech Barszcz Wiktoria Rybacka

13.

VI b

Dominika Darasz Maksymilian Kargól

KWIECIEŃ

1.

Zerówka

Lilianna Pawłowska Marcel Blicharz
Maksymilian Darasz

2.

I a

Weronika Czechura Natalia Kopeć
Marcin Prokop

3.

I b

Amelia Skulska Wiktoria Kaczor
Bartosz Wareliś

4.

II a

Aleksandra Majchrowska Karolina Rokosz
Aleksandra Jopek

5.

II b

Oliwia Górna Mateusz Kawa
Angelika Bugaj

6.

III a

Alicja Kuczyńska Krystyna Warzybok

7.

III b

Jan Bielecki Piotr Wompel

8.

IV a

Adrian Peret Jan Zelik
Michał Bednarski

9.

IV b

Majka Krępa Klaudia Tworek

10.

V a

Zuzanna Trębacz Antoni Szlęzak
Jan Solarski

11.

V b

Sara Turbiarz Michalina Pietrusińska
 12.

VI a

Alexandra Lewandowska Cezary Czechura

13.

VI b

Natalia Koper Juliusz Kaleta

MAJ

1.

Zerówka

Zofia Kusz Kamila Sobol
Anna Gronkowska

2.

I a

Jan Bokwa Kinga Nowak
Tatiana Sadecka

3.

I b

Karol Leończyk Mateusz Piotrowski
Aleksandra Wańczyk

4.

II a

Aleksandra Jopek Dominik Piętowski
Zofia Baniecka

5.

II b

Miriam Szymczak Arkadiusz Małek
Gabriela Czerwińska

6.

III a

Alicja Kuczyńska Krystyna Warzybok

7.

III b

Sara Assman Hubert Majewski

8.

IV a

Daniel Lipski    

9.

IV b

Gabriela Homarowicz Cezary Bryła

10.

V a

Michał Chmiel Magdalena Bobowik
Robert Zuba

11.

V b

Zuzanna Mierzwińska Sara Turbiarz

12.

VI a

Antoni Roman Krzysztof Zamorski

13.

VI b

Jakub Warzybok Maciej Wiatr
Maksymilian Kargól

CZERWIEC

1.

Zerówka

Maja Mikiera Hubert Kochanek
Adam Kociubowski

2.

I a

Gabriela Wroczek Juliusz Stępień
Lena Łukawska

3.

I b

Amelia Skulska Nikodem Błasiak
Maja Mierzwińska

4.

II a

Adam Ziętek Hubert Klubek
Karol Wojtal

5.

II b

Mateusz Kawa Julia Zdyra
Amelia Sadecka

6.

III a

Ignacy Kopańskie Natalia Osmala

7.

III b

Julia Długosiewicz Piotr Wompel

8.

IV a

Karolina Błażkiewicz    

9.

IV b

Emilia Roman Gabriela Homarowicz

10.

V a

Jakub Dryś Wiktoria Solarska

11.

V b

Magdalena Małek Kacper Kuczyńskie

12.

VI a

Julia Bryła Antoni Roman
Cezary Czechura

13.

VI b

Miron Czech Dominika Darasz
Julia Siatka
Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2013/2014

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Medale

Imię i nazwisko

Medale

WRZESIEŃ

1.

Zerówka

Tatiana Sadecka

Gabriela Wroczek

2.

I a

Amelia Sus Olivia Lis

3.

I b

Oliwia Górna Julia Zdyra

4.

II a

Nikola Turbiarz Krystyna Warzybok

5.

II b

Julia Długosiewicz Hubert Majewski

6.

III a

Karolina Błażkiewicz Gabriela Jędral

7.

III b

Klaudia Tworek Jakub Dąbek

8.

IV a

Wiktoria Solarska Olga Kowalik

9.

IV b

Dominika Sobol Magdalena Małek

10.

V a

Natalia Kosior Antoni Roman

11.

V b

Juliusz Kaleta Miron Czech

12.

VI a

Alicja Mazur Agnieszka Wilczewska

13.

VI b

Jagoda Kucharzyk Erik Mikiera

PAŹDZIERNIK

1.

Zerówka

Iga Dybus

Karol Leończyk

2.

I a

Karolina Rokosz Antoni Sobol

3.

I b

Paulina Adamczyk Arkadiusz Małek

4.

II a

Alicja Kuczyńska Marcin Kilias

5.

II b

Jan Sroczyński Mateusz Wrzesień

6.

III a

Martyna Malinowska Jakub Furtak

7.

III b

Emilia Roman Mikołaj Nowak

8.

IV a

Zuzanna Trębacz Mateusz Zelik

9.

IV b

Magdalena Gara Mikołaj Dereń

10.

V a

Natalia Redestowicz Cezary Czechura

11.

V b

Dominika Darasz Karolina Bybrowska

12.

VI a

Urszula Kapusta Jan Ziętek

13.

VI b

Agnieszka Głowacka Filip Wójtowicz

LISTOPAD

1.

Zerówka

Jan Bokwa

Filip Kucwaj

2.

I a

Aleksandra Jopek Gabriela Półgrabia

3.

I b

Gabriela Czerwińska Amelia Sadecka

4.

II a

Kacper Leboda Natalia Osmala

5.

II b

Sara Assman Zofia Mianowska

6.

III a

Karolina Kosior Anna Trościńska

7.

III b

Klaudia Tworek Jakub Solarski

8.

IV a

Aleksandra Turczyk Jakub Dryś

9.

IV b

Kacper Kuczyński Magdalena Bobowik

10.

V a

Julia Bryła Krzysztof Zamorski

11.

V b

Jakub Warzybok Maksymilian Kargól

12.

VI a

Kacper Solarski Bartłomiej Sochacki

13.

VI b

Nina Sobierajska Błażej Kwaśnik

GRUDZIEŃ

1.

Zerówka

Anna Popczyk-Borowiecka Wojciech Mazur

2.

I a

Julia Dąbek

Hubert Klubik

3.

I b

Martyna Zasuwa Kacper Waloch

4.

II a

Lucio Cieci Ignacy Kopański

5.

II b

Jan Bielecki Piotr Wompel

6.

III a

Karolina Błażkiewicz Gabriela Jędral

7.

III b

Emilia Roman Majka Krępa

8.

IV a

Karolina Wołek Anna Wójtowicz
Marcelina Gonciarz

9.

IV b

Sara Turbiarz Sebastian Juszczak

10.

V a

Jakub Roman Wiktoria Rybacka

11.

V b

Maciej Bryś Jakub Półgrabski

12.

VI a

Laura Mastalerz Hiacynta Lewakowska

13.

VI b

Julia Kowal Mikołaj Mikus

STYCZEŃ

1.

Zerówka

Liliana Pawłowska

Marcin Prokop

2.

I a

Zofia Boniecka Dominik Piętowski

3.

I b

Iwo Czech Kacper Janus

4.

II a

Oliwier Sękuła Alexandro Noga

5.

II b

Julia Długosiewicz Hubert Majewski

6.

III a

Anna Trościńska Michał Śmiłowski

7.

III b

Kacper Kamyszek Bartosz Bożek

8.

IV a

Wiktoria Solarska Jakub Dryś

9.

IV b

Magdalena Małek Kacper Kuczyński
Magdalena Bobowik

10.

V a

Alexandra Lewandowska Martyna Sabat
Jakub Olearczuk

11.

V b

Julia Siatka Natalia Koper

12.

VI a

Anna Jędral Bartosz Gutowski

13.

VI b

Jagoda Kucharzyk Tomasz Solarski
Nikola Gburyk

LUTY

1.

Zerówka

Oliwia Piwińska Maksymilian Darasz

2.

I a

Liwia Lewakowska Aleksandra Majchrowska

3.

I b

Angelika Bugaj Kacper Jasiukiewicz

4.

II a

Kacper Leboda Krystyna Warzybok

5.

II b

Sara Assman Mateusz Wrzesień

6.

III a

Martyna Malinowska Michał Bednarski

7.

III b

Jakub Barnaś Patrycja Rybacka

8.

IV a

Jagoda Płaza Julia Gutowska
Michał Chmiel

9.

IV b

Marek Wawer Amelia Krzemińska

10.

V a

Natalia Kosior Natalia Redestowicz

11.

V b

Miron Czech Juliusz Kaleta

12.

VI a

Jan Ziętek Kamil Dąbek

13.

VI b

Julia Landa Michał Kopeć
Marcin Wańczyk

MARZEC

1.

Zerówka

Paulina Dereń Jakub Kufel

2.

I a

Amelia Sus Karol Wojtal

3.

I b

Miriam Szymczak Maciej Sech

4.

II a

Alicja Kuczyńska Nikola Turbiarz

5.

II b

Arkadiusz Solarski Antoni Zając

6.

III a

Adrian Peret Natalia Zasuwa

7.

III b

Jakub Dąbek Emilia Roman

8.

IV a

Wiktoria Solarska Jan Solarski

9.

IV b

Zuzanna Mierzwińska Michał Pietrusiński

10.

V a

Krzysztof Zamorski Antoni Roman

11.

V b

Dominika Darasz Maksymilian Kargól

12.

VI a

Urszula Kapusta Tamara Kot
Laura Mastalerz

13.

VI b

Jagoda Kucharzyk Mikołaj Mikus

KWIECIEŃ

1.

Zerówka

Tatiana Sadecka Antoni Kołeczek

2.

I a

Zofia Boniecka Olivia Lis

3.

I b

Mateusz Kawa Oliwia Górna

4.

II a

Lucio Cieci Natalia Osmala

5.

II b

Julia Długosiewicz Hubert Majewski

6.

III a

Karolina Kosior Jan Zelik

7.

III b

Mikołaj Nowak Bartosz Bożek

8.

IV a

Anna Wójtowicz Bartosz Jarosz

9.

IV b

Magdalena Bobowik Martyna Piskorz

10.

V a

Martyna Sabat Jakub Roman

11.

V b

Karolina Bybrowska Maksymilian Malinowski

12.

VI a

Wiktor Pluta Filip Chrzuszcz

13.

VI b

Agnieszka Głowacka Błażej Kwaśnik

MAJ

1.

Zerówka

Gabriela Wroczek

Karol Leończyk

2.

I a

Oskar Dec Amelia Sus

3.

I b

Julia Zdyra Amelia Sadecka

4.

II a

Alexandro Noga Marcin Kilias

5.

II b

Sara Assman Julia Długosiewicz

6.

III a

Karolina Kosior Karolina Błażkiewicz

7.

III b

Cezary Bryła Klaudia Tworek

8.

IV a

Antoni Szlęzak Robert Zuba

9.

IV b

Michalina Pietrusińska Kacper Kuczyński

10.

V a

Cezary Czechura Jakub Roman

11.

V b

Jakub Warzybok Natalia Koper
 12.

VI a

Urszula Kapusta Jan Ziętek
Laura Mastalerz

13.

VI b

Julia Landa Michał Kopeć

CZERWIEC

1.

Zerówka

       

2.

I a

       

3.

I b

       
       

4.

II a

       

5.

II b

       

6.

III a

       

7.

III b

       

8.

IV a

       

9.

IV b

       

10.

V a

       

11.

V b

       

12.

VI a

       

13.

VI b

       
Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2012/2013

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Medale

Imię i nazwisko

Medale

WRZESIEŃ

1.

Zerówka

Dominik Piętowski

Hubert Klubek

2.

I a

Nikola Turbiarz Kacper Leboda

3.

I b

Sara Assman Hubert Majewski

4.

II a

Karolina Błażkiewicz Gabriela Jędral

5.

II b

Jakub Kruszelnicki Jakub Solarski

6.

III a

Jakub Dryś Jan Solarski

7.

III b

Kacper Kuczyński Magdalena Bobowik

8.

IV a

Natalia Kosior Jakub Roman

9.

IV b

Julia Siatka Natalia Koper

10.

V a

Laura Mastalerz Alicja Mazur

11.

V b

Eryk Lewicki Mikołaj Mikus

12.

VI a

Aleksandra Leboda Elżbieta Gajewska

13.

VI b

Urszula Jachymczyk Magdalena Jopek

PAŹDZIERNIK

1.

Zerówka

Miriam Szymczak Adam Ziętek

2.

I a

Natalia Osmala Alicja Kuczyńska

3.

I b

Julia Długosiewicz Antoni Zając

4.

II a

Karolina Błażkiewicz Jan Zelik

5.

II b

Emilia Roman Mikołaj Nowak

6.

III a

Jakub Dryś Antoni Szlęzak

7.

III b

Magdalena Gara Michał Pietrusiński

8.

IV a

Cezary Czechura Antoni Roman

9.

IV b

Maksymilian Malinowski Dominika Darasz

10.

V a

Urszula Kapusta Jan Ziętek

11.

V b

Jagoda Kucharzyk Michał Kopeć

12.

VI a

Tomasz Małecki Gabriela Piotrowska

13.

VI b

Kacper Bałata Michał Wójcik

LISTOPAD

1.

Zerówka

Martyna Zasuwa Maciej Sech

2.

I a

Krystyna Warzybok Lucio Cieci

3.

I b

Zofia Mianowska Jan Sroczyński

4.

II a

Karolina Kosior Anna Trościńska

5.

II b

Majka Krępa Kacper Kamyszek

6.

III a

Wiktoria Solarska Karolina Wołek

7.

III b

Sara Turbiarz Michalina Pietrusińska

8.

IV a

Jakub Olearczuk Wiktoria Rybacka

9.

IV b

Jakub Warzybok Maciej Bryś

10.

V a

Agnieszka Wilczewska Kacper Solarski

11.

V b

Nina Sobierajska Erik Mikiera

12.

VI a

Karolina Bugaj Artur Łukawski

13.

VI b

Anna Zając Michał Zelik
Kamil Zygmunt

GRUDZIEŃ

1.

Zerówka

Julia Wiojciechowska Arkadiusz Małek

2.

I a

Marcin Kilias Alexandro Noga

3.

I b

Jan Bielecki Mateusz Wrzesień

4.

II a

Martyna Malinowska Michał Śmiłowski

5.

II b

Bartosz Bożek
Jakub Barnaś

6.

III a

Olga Kowalik Marcelina Gonciarz

7.

III b

Zuzanna Mierzwińska Marek Wawer

8.

IV a

Wojciech Barszcz Alexandra Lewandowska

9.

IV b

Karolina Bybrowska Miron Czech

10.

V a

Hiacynta Lewakowska Anna Jędral

11.

V b

Agnieszka Głowacka Tomasz Solarski

12.

VI a

Zuzanna Wrona Bartosz Deryło

13.

VI b

Julia Godlewska Jan Woźniak
Klaudia Leończyk

STYCZEŃ

1.

Zerówka

Iwo Czech Angelika Bugaj

2.

I a

Ignacy Kopański Oliwier Sękuła

3.

I b

Kinga Chwieja Piotr Wompel

4.

II a

Adrian Peret Michał Bednarski

5.

II b

Emilia Roman Klaudia Tworek

6.

III a

Wiktoria Solarska Julia Gutowska

7.

III b

Magdalena Małek Mikołaj Dereń

8.

IV a

Martyna Sabat Julia Bryła
Krzysztof Zamorski

9.

IV b

Gabriel Olearczuk Jakub Półgrabski

10.

V a

Bartosz Gutowski Jan Ziętek
Laura Mastalerz

11.

V b

Filip Wójtowicz Konrad Turek

12.

VI a

Jakub Fundament Gabriela Stępień

13.

VI b

Martyna Krępa Karol Mirkowski

LUTY

1.

Zerówka

Liwia Lewakowska Paulina Adamczyk

2.

I a

Nikola Turbiarz Lucio Cieci

3.

I b

Arkadiusz Solarski Julia Długosiewicz

4.

II a

Martyna Malinowska Gabriela Jędral

5.

II b

Jakub Solarski Jakub Dąbek

6.

III a

Jagoda Płaza Michał Chmiel

7.

III b

Sebastian Juszczak Martyna Piskorz

8.

IV a

Natalia Kosior Cezary Czechura

9.

IV b

Julia Siatka Miron Czech

10.

V a

Alicja Mazur Hiacynta Lewakowska

11.

V b

Nikola Gburyk Maksymilian Nowakowski

12.

VI a

Elżbieta Gajewska Adrian Olearczuk

13.

VI b

Anna Zając Jakub Kukiełka

MARZEC

1.

Zerówka

Oliwia Szczepańska Kacper Waloch

2.

I a

Alexandro Noga Krystyna Warzybok

3.

I b

Julia Długosiewicz Hubert Majewski

4.

II a

Jakub Furtak Kacper Adamkiewicz

5.

II b

Emilia Roman Klaudia Tworek

6.

III a

Wiktoria Solarska Anna Wójtowicz

7.

III b

Amelia Krzemińska Magdalena Bobowik

8.

IV a

Jakub Roman Alexandra Lewandowska

9.

IV b

Maksymilian Kargól Maciej Bryś

10.

V a

Bartosz Gutowski Filip Chrzuszcz

11.

V b

Julia Landa Błażej Kwaśnik

12.

VI a

Victoria Noga Maciej Anwajler

13.

VI b

-------------------

------ ------------------ ------

KWIECIEŃ

1.

Zerówka

Aleksandra Jopek Filip Kucwaj

2.

I a

Alicja Kuczyńska Martyna Adamczyk

3.

I b

Sara Assman Antoni Zając

4.

II a

Natalia Zasuwa Karolina Kosior

5.

II b

Patrycja Rybacka Klaudia Tworek

6.

III a

Mateusz Zelik Krzysztof Hudela

7.

III b

Martyna Piskorz Michał Pietrusiński

8.

IV a

Martyna Sabat Marek Dybus

9.

IV b

Natalia Koper Dominika Darasz

10.

V a

Jan Ziętek Bartłomiej Sochacki

11.

V b

Julia Kowal Jagoda Kucharzyk

12.

VI a

Natalia Stec Piotr Paniec

13.

VI b

Julia Godlewska Kamil Zygmunt

MAJ

1.

Zerówka

Hubert Klubek Arkadiusz Małek

2.

I a

Nikola Turbiarz Kacper Leboda

3.

I b

Zofia Mianowska Piotr Wompel

4.

II a

Martyna Malinowska Anna Trocińska

5.

II b

Cezary Bryła Bartosz Bożek

6.

III a

Aleksandra Turczyk Robert Zuba

7.

III b

Magdalena Małek Mikołaj Dereń

8.

IV a

Antoni Roman Julia Bryła

9.

IV b

Maksymilian Malinowski Maciej Wiatr

10.

V a

Filip Chrzuszcz Alicja Mazur

11.

V b

Agnieszka Głowacka Erik Mikiera
 12.

VI a

Michał Paszta Paweł Rosik-Rosiński

13.

VI b

Kacper Bałata Jan Wożniak
Magdalena Jopek

CZERWIEC

1.

Zerówka

Angelika Bugaj Iwo Czech

2.

I a

Oliwier Sękuła Alexandro Noga

3.

I b

Jan Bielecki Jan Sroczyński
Arkadiusz Solarski Mateusz Wrzesień

4.

II a

Karolina Błażkiewicz Karolina Kosior

5.

II b

Mikołaj Nowak -------------------- ---------

6.

III a

Zuzanna Trębacz Bartosz Jarosz

7.

III b

Magdalena Gara Kacper Kuczyński

8.

IV a

Jakub Olearczuk Wiktoria Rybacka

9.

IV b

Julia Siatka Miron Czech

10.

V a

Kacper Solarski Kamil Dąbek

11.

V b

Nikola Gburyk Marcin Wańczyk

12.

VI a

Gabriela Piotrowska Victoria Noga

13.

VI b

Martyna Krępa Anna Zając
Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2011/2012