MenuHomeKontaktRekrutacjaKonkursyOsiągnięciaNasze praceSportFotoKlasa "0"Świetlica

 

..............................................................................................................................................................................................................................................

              

...............................................................................................................................................................................................................................................

 
 

KONKURSY - rok szkolny 2016/2017

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

klasa I a - wychowawca Aleksandra Obuchowicz-Michno

1. Julia Homarowicz 

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Karolina Zawiślak 

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Katarzyna Bogdańska 

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

 

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Maria Jakubowska

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Milena Warszawa

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Antoni Długosiewicz I MIEJSCE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Oliwier Hara

WYRÓŻNIENIE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

8. Tymon Sadecki

WYRÓŻNIENIE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa I b - wychowawca Katarzyna Czerwińska

1. Gabriela Sech 

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Kacper Kiwak

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT

konkursu z wiedzy ogólnej "Zuch".

Opiekun: Katarzyna Czerwińska

II MIEJSCE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Krystyna Małecka

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Maria Śnieżek

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

konkursu z wiedzy ogólnej "Zuch".

Opiekun: Katarzyna Czerwińska

WYRÓŻNIENIE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Isaak Bouchard

LAUREAT

konkursu z wiedzy ogólnej "Zuch".

Opiekun: Katarzyna Czerwińska

6. Dobrawa Czech

III MIEJSCE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Martyna Kucwaj

WYRÓŻNIENIE

w pierwszym szkolnym konkursie programowania dla klas pierwszych w Społecznej Szkole Podstawowej im. Małego Księcia w Tarnobrzegu.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa II a - wychowawca Edyta Szpyt
1. Szymon Fröhlich

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT

miejskiego konkursu Magic Stocking pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez SP 7.

Opiekun: Justyna Marut

2. Michalina Nowak

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Zofia Kusz

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Kacper Rydzak

LAUREAT

miejskiego konkursu Magic Stocking pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez SP 7.

Opiekun: Justyna Marut

5. Tymon Orłowski III MIEJSCE wraz z drużyną piłkarską AMO Sandomierz

w wojewódzkim finale turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku.

6. Konrad Hudela

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Maja Mikiera

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w w konkursie „Kangur Matematyczny”  w kategorii " Żaczek".

Opiekun: Edyta Szpyt

8. Maksymilian Darasz

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

9. Natalia Jugo

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa II b - wychowawca Małgorzata Adamczyk
1. Michał Kucharzyk

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Anna Gronkowska

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

miejskiego konkursu Magic Stocking pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez SP 7.

Opiekun: Justyna Marut

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Oliwia Miś

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Mikołaj Tutak

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

       
klasa II c - wychowawca Renata Wiórkiewicz
1. Mateusz Tusznio

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Adam Kociubowski

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Amelia Wysocka

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Hanna Czarnecka

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w Konkursie Piosenki „Wygraj Sukces”.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

5. Hubert Kochanek

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w Turnieju tenisa ziemnego „Akademia sportu”.

 
6. Wiktoria Kicińska

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Milena Kowalik FINALISTKA

powiatowego XV Konkursu recytatorskiego „Dziecięce interpretacje”.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

8. Karol Bąk I MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Matematycznym,

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

9. Miłosz Zaroda WYRÓŻNIENIE

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

10. Jan Władek WYRÓŻNIENIE

w miejskim konkursie plastycznym „Widok z mojego okna”.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

II MIEJSCE

w Turnieju tenisa ziemnego „Akademia sportu”

       
klasa III a - wychowawca Luiza Władek
1. Aniela Roman

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w konkursie piosenki angielskiej „YouCanSing”.

Opiekun: Kamila Łukasik

WYRÓŻNIENIE

w Międzynarodowym Konkursie ”Kangur Matematyczny”.

Opiekun: Luiza Władek

II MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Kinga Nowak

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich  „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Amelia Kuter III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich  „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Maksymilian Grabowski

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

5. Weronika Czechura

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w Międzynarodowym Konkursie ”Kangur Matematyczny”.

Opiekun: Luiza Władek

6. Mikołaj Sudoł

WYRÓŻNIENIE

w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego SUPER LION 2017.

Opiekun: Urszula Waryńska-Żyła

WYRÓŻNIENIE

w Międzynarodowym Konkursie ”Kangur Matematyczny”.

Opiekun: Luiza Władek

7. Hanna Dybus WYRÓŻNIENIE

w Międzynarodowym Konkursie ”Kangur Matematyczny”.

Opiekun: Luiza Władek

klasa III b - wychowawca Anita Bator
1. Oliwia Korzeniowska
II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich  „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

V MIEJSCE

w Biegach Młodzieżowych na dystansie 400 m.

2. Natalia Sobczyk
III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich  „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Maja Mierzwińska

LAUREATKA

miejskiego konkursu Magic Stocking pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez SP 7.

Opiekun: Urszula Żyła

V MIEJSCE

w Biegach Młodzieżowych na dystansie 400 m.

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Mateusz Piotrowski

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

5. Karol Leończyk II MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Anita Bator

6. Filip Kucwaj III MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Anita Bator

I MIEJSCE

w V Spławikowych Zawodach Wędkarskich "Wędkuj z Małym Księciem".

7. Amelia Skulska WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Anita Bator

8. Nikodem Błasiak WYRÓŻNIENIE

w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez TDK.

Opiekun: Anita Bator

     
klasa IV a - wychowawca Elżbieta Sadecka
1. Tadeusz Cichy

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas czwartych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Julia Dąbek

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

miejskiego konkursu Magic Stocking pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez SP 7.

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

LAUREATKA

konkursu The Poetry Corner Competition - Feelings and Emotions Edition pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez SP 7.

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

3. Jagoda Koczwara - Szuba

LAUREATKA

miejskiego konkursu Magic Stocking pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez SP 7.

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

DYPLOM LAUREATA 
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Albus".

Opiekun: Waldemar Włodarczak

4. Oskar Dec

LAUREAT

miejskiego konkursu Magic Stocking pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez SP 7.

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

5. Karolina Rokosz

LAUREATKA

konkursu The Poetry Corner Competition - Feelings and Emotions Edition pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez SP 7.

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Amelia Sus

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Zofia Baniecka

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie  Przyrodniczym Olimpus 2017.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

8. Aleksandra Majchrowska

III MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym "To jest moja mała ojczyzna"

Opiekun: Justyna Jadach

9. Adam Ziętek

DYPLOM WYRÓŻNIENIA
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Albus".

Opiekun: Waldemar Włodarczak

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Międzynarodowym Konkursie ”Kangur Matematyczny”.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

     
klasa IV b - wychowawca Bożena Kopeć
1. Martyna Zasuwa

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas czwartych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

2.

Miriam Szymczak

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas czwartych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

3.

Gabriela Czerwińska

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas czwartych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4.

Angelika Bugaj

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

5.

Oliwia Ciba

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

6.

Amelia Sadecka

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie plastycznym "Moja Rodzina".

 
7.

Julia Zdyra

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

8.

Mateusz Kawa

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

9.

Oliwia Górna

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym  Multitest 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

10.

Iwo Czech

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Lucyna Jakuszewska

klasa V a - wychowawca  Elżbieta Szczesiak
1.

Mateusz Solarski

I MIEJSCE drużynowo 

w szkolnym turnieju w piłkę nożną.

Opiekun: Damian Blicharz

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Przyrodniczym "Z mapą po labiryncie wiedzy".

Opiekun: Elżbieta Sadecka

2.

Nikola Turbiarz

I MIEJSCE drużynowo 

w szkolnym turnieju w piłkę nożną.

Opiekun: Damian Blicharz

3.

Alicja Kuczyńska

I MIEJSCE drużynowo 

w szkolnym turnieju w piłkę nożną.

Opiekun: Damian Blicharz

4.

Kacper Maszkowski

I MIEJSCE drużynowo 

w szkolnym turnieju w piłkę nożną.

Opiekun: Damian Blicharz

FINALISTA

Podkarpackiego Konkursu Recytatorskiego Literatura i Dzieci "Nasze Pasje".

Opiekun: Justyna Jadach

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Plastycznym 'Widok z mojego okna".

Opiekun: Anita Bator

NAJLEPSZY CZYTELNIK ROKU 2016

Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr Michała Marczaka w Tarnobrzegu w kategorii II. 

5.

Ignacy Kopański

I MIEJSCE drużynowo 

w szkolnym turnieju w piłkę nożną.

Opiekun: Damian Blicharz

6.

Alexandro Noga

I MIEJSCE drużynowo 

w szkolnym turnieju w piłkę nożną.

Opiekun: Damian Blicharz

7.

Kacper Leboda

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie  Przyrodniczym Olimpus 2017.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

III MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Przyrodniczym "Z mapą po labiryncie wiedzy".

Opiekun: Elżbieta Sadecka

klasa V b - wychowawca  Marcin Wdowiak
1.

Marcin Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Grzegorz Kopański

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym  Multitest 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

   
klasa VI a - wychowawca  Magdalena Kaproń
1.

Karolina Błażkiewicz

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST 2016.
Opiekun: Bożena Kopeć

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym  Multitest 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym „Powiat w którym mieszkam – Rok rzeki Wisły”.

Opiekunowie: Lucyna Jakuszewska, Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Lucyna Jakuszewska

DYPLOM WYRÓŻNIENIA
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Albus".

Opiekun: Lucyna Jakuszewska 

2.

Anna Trościńska

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć
3.

Gabriela Jędral

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć

DYPLOM WYRÓŻNIENIA
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Albus".

Opiekun: Lucyna Jakuszewska 

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

4. Karolina Kosior

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

5. Martyna Malinowska

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

klasa VI b - wychowawca Małgorzata Bukowska
1.

Bartosz Bożek

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST 2016.
Opiekun: Bożena Kopeć

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Lucyna Jakuszewska

DYPLOM LAUREATA
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Albus".

Opiekun: Lucyna Jakuszewska 

2.

Emilia Roman

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST 2016.
Opiekun: Bożena Kopeć

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć

DYPLOM LAUREATA (nagroda książkowa)
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Albus".

Opiekun: Lucyna Jakuszewska 

3.

Mikołaj Nowak

LAUREAT

konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekun: Agata Kicińska-Saracen

4.

Gabriela Homarowicz

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć
DYPLOM LAUREATA
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Albus".

Opiekun: Lucyna Jakuszewska 

5.

Natalia Zasuwa

LAUREATKA

konkursu przedmiotowego z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekun: Anna Duma

WYRÓŻNIENIE

w X edycji miejskiego konkursu dla uczniów tarnobrzeskich szkół podstawowych "Życie bajką pisane".

Opiekun: Anna Duma

 

KONKURSY - rok szkolny 2015/2016

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

klasa I a - wychowawca Edyta Szpyt

1. Konrad Hudela

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Edyta Szpyt

2. Maksymilian Darasz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Edyta Szpyt

3. Szymon Jajko

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Natalia Jugo

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas pierwszych „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Zofia Kusz

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Edyta Szpyt

6. Maja Mikiera

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Edyta Szpyt

7. Michał Jakubowski

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Edyta Szpyt

8.  

Julia Brzęczka

 

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Edyta Szpyt

9. Kacper Rydzak

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Edyta Szpyt

klasa I b - wychowawca Małgorzata Adamczyk

1. Julia Homarowicz

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Anna Gronkowska

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowo - plastycznym dla klas pierwszych pt. "Marzanna".

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas pierwszych „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Jan Bednarz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Michał Kucharzyk

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Małgorzata Adamkiewicz

5. Stanisław Stec

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Paulina Dereń

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowo - plastycznym dla klas pierwszych pt. "Marzanna".

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Małgorzata Adamkiewicz

7. Oliwia Miś

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Małgorzata Adamkiewicz

klasa I c - wychowawca Renata Wiórkiewicz
1. Wiktoria Kicińska

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowo - plastycznym dla klas pierwszych pt. "Marzanna".

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Milena Kowalik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

3. Aleksander Czerwiński

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas pierwszych „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

III MIEJSCE drużynowo 
w międzyszkolnej rywalizacji sportowej "Wyścigu do Św. Mikołaja ".
4. Igor Majewski

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas pierwszych „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

III MIEJSCE drużynowo 
w międzyszkolnej rywalizacji sportowej "Wyścigu do Św. Mikołaja ".
5. Miłosz Zarada

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

6. Jan Kuter

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

7. Mateusz Tusznio

 

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

8. Hubert Kochanek

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

9. Filip Gronek

LAUREAT

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

10. Hanna Mycek III MIEJSCE

w świetlicowym konkursie plastycznym „Kartka Walentynkowa”.

klasa II a - wychowawca Luiza Władek
1. Kinga Nowak

WYRÓŻNIENIE
w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich pt. "Świat w kolorach jesieni".

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowo - plastycznym dla klas dugich pt. "Marzanna".

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Natalia Kopeć

WYRÓŻNIENIE
w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich pt. "Świat w kolorach jesieni".

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Amelia Kuter

WYRÓŻNIENIE
w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich pt. "Świat w kolorach jesieni".

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Maksymilian Grabowski

WYRÓŻNIENIE
w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich pt. "Świat w kolorach jesieni".

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas drugich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Aniela Roman I MIEJSCE
w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich pt. "Świat w kolorach jesieni".

Opiekun: Dagmara Kilias

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Luiza Władek

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Luiza Władek

6. Weronika Czechura

II MIEJSCE
w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich pt. "Świat w kolorach jesieni".

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Tatiana Sadecka

III MIEJSCE
w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich pt. "Świat w kolorach jesieni".

Opiekun: Dagmara Kilias

8. Hanna Dybus

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowo - plastycznym dla klas drugich pt. "Marzanna".

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Luiza Władek

I MIEJSCE

w konkursie Cztery Pory Roku na monitorze mojego komputera”.

Opiekun: Dagmara Kilias

9. Mikołaj Sudoł

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

10. Julian Stępień

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

11. Gabriela Wroczek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

12. Jan Bokwa I MIEJSCE (w kategorii SMAK)

w szkolnym konkursie ciast dekorowanych na francusko.

klasa II b - wychowawca Anita Bator
1. Amelia Skulska

II MIEJSCE
w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich pt. "Świat w kolorach jesieni".

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Anita Bator

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Anita Bator

2. FIlip Kucwaj

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas drugich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w XVI Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Anita Bator

III MIEJSCE

w V Zawodach Wędkarskich "Wędkuj z  Małym Księciem".

3. Iga Dybus

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Mateusz Piotrowski

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowo - plastycznym dla klas drugich pt. "Marzanna".

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Oliwia Korzeniowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w Konkursie Plastycznym "Święte słowa" organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną.

Opiekun: Elżbieta Miśkiewicz-Zamojska

6. Natalia Hus

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Wojciech Mazur

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

8. Karol Leończyk

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas drugich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w Mikołajkowym Turnieju Tenisa.

II MIEJSCE

w Turnieju Tenisa Ziemnego Koperniki Open.

III MIEJSCE

w Zimowym Turnieju Szachowym 2016 r.

III MIEJSCE

w II Piłkarskim Turnieju Chłopców o Puchar Marszałka województwa podkarpackiego.

II MIEJSCE drużynowo 
w międzyszkolnej rywalizacji sportowej "Wyścigu do Św. Mikołaja ".

I MIEJSCE

w Turnieju Tenisowym z okazji Dnia Dziecka "Pawlik CUP".

9. Bartosz Wareliś

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas drugich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

10. Natalia Sobczyk WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Anita Bator

11. Nikodem Błasiak WYRÓŻNIENIE

w Konkursie Plastycznym "Święte słowa" organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną.

Opiekun: Elżbieta Miśkiewicz-Zamojska

12. Maciej Fundament I MIEJSCE i tytuł Mistrza Panowania nad Piłką

w IX Zimowym Turnieju Resovia Winter CUP.

I MIEJSCE drużynowo 

w Turnieju Sportowym w Koprzywnicy z KS Siarka Tarnobrzeg.

II MIEJSCE drużynowo 
w międzyszkolnej rywalizacji sportowej "Wyścigu do Św. Mikołaja ".
13. Dominik Wróbel II MIEJSCE

w  Turnieju Tenisowym Szkół Społecznych w Stalowej Woli.

klasa III a - wychowawca Aleksandra Obuchowicz-Michno
1. Karol Wojtal

II MIEJSCE

w II edycji Gorzyckiej 5 na dystansie 400m.

I MIEJSCE

w XXXVII Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno.

II MIEJSCE

w IX Biegu Kazików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia w kategorii szkół podstawowych.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno.

I MIEJSCE

w biegu na dystans 400 m w XXVI Tarnobrzeskim Biegu Siarkowca im. Kazimierza Sławka.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

2. Aleksandra Jopek I MIEJSCE

w XXXVII Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

I MIEJSCE

w szkolny konkursie komputerowy dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

III MIEJSCE drużynowo
w międzyszkolnej rywalizacji sportowej "Wyścigu do Św. Mikołaja ".
Opiekun: Jakub Łuczakowski

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

II MIEJSCE

w Turnieju Tenisa Ziemnego Kobierniki Open w kat. dziewcząt 9 - 11 lat.

VI MIEJSCE

w V Zawodach Wędkarskich "Wędkuj z  Małym Księciem".

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

3. Antoni Sobol II MIEJSCE

w XXXVII Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

IV MIEJSCE

w biegu na dystans 400 m w XXVI Tarnobrzeskim Biegu Siarkowca im. Kazimierza Sławka.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

4. Julia Dąbek IV MIEJSCE

w XXXVII Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

WYRÓŻNIENIE

w XVI Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

IX MIEJSCE

w biegu na dystans 400 m w XXVI Tarnobrzeskim Biegu Siarkowca im. Kazimierza Sławka.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

II MIEJSCE

w V Zawodach Wędkarskich "Wędkuj z  Małym Księciem".

LAUREATKA

ogólnopolskiego Konkursu z wiedzy ogólnej Zuch.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

5. Karolina Rokosz V MIEJSCE

w XXXVII Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno.

6. Hubert Klubek V MIEJSCE

w XXXVII Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno.

I MIEJSCE

w Turnieju Tańca Towarzyskiego "Zaszczepiamy pasję" w Tarnobrzegu.

V MIEJSCE

w V Zawodach Wędkarskich "Wędkuj z  Małym Księciem".

7. Amelia Sus

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowo - plastycznym dla klas trzecich pt. "Marzanna".

Opiekun: Magdalena Kaproń

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas trzecich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

8. Aleksandra Majchrowska

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

II MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno.

9. Oskar Dec III MIEJSCE drużynowo
w międzyszkolnej rywalizacji sportowej "Wyścigu do Św. Mikołaja ".
Opiekun: Jakub Łuczakowski
10. Gabriela Półgrabia

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

II MIEJSCE

w Turnieju Tańca Towarzyskiego "Zaszczepiamy pasję" w Tarnobrzegu.

11. Zofia Baniecka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

12. Liwia Lewakowska

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowo - plastycznym dla klas trzecich pt. "Marzanna".

Opiekun: Magdalena Kaproń

13. Adam Ziętek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

II MIEJSCE

w XVI Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

14. Dominik Piętowski

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas trzecich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa III b - wychowawca  Małgorzata Górniak-Siatka
1. Angelika Bugaj

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Gabriela Czerwińska

I MIEJSCE

w miejskim konkursie kolęd i pastorałek „Anielskie śpiewanie”.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz, Bożena Mazur-Kołek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Kacper Waloch

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Arkadiusz Małek II MIEJSCE

 w III Mikołajkowym Turnieju Tenisa Ziemnego 2015 /w kategorii wiekowej 8-10 lat/.

III MIEJSCE drużynowo
w międzyszkolnej rywalizacji sportowej "Wyścigu do Św. Mikołaja ".
Opiekun: Jakub Łuczakowski

NAJLEPSZY STRZELEC
W TURNIEJU PIŁKARSKA ZIMA 2016 /STASZÓW 20.02.2016/.

5. Mateusz Kawa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie
"Super Lion" z języka angielskiego dla klas trzecich.

Opiekun: Urszula Żyła

6. Oliwia Górna

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowo - plastycznym dla klas trzecich pt. "Marzanna".

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w XVI Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas trzecich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

7. Iwo Czech WYRÓŻNIENIE

w XVI Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

8. Maciej Sech I MIEJSCE

w V Zawodach Wędkarskich "Wędkuj z  Małym Księciem".

klasa IV a - wychowawca Elżbieta Szczesiak
1. Kacper Maszkowski SUPER CZYTELNIK ROKU 2015 
w X edycji konkursu w kategorii wiekowej 10 - 12 lat organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. dr Michała Marczaka. 

WYRÓŻNIENIE

w XIV Konkursie Recytatorskim "Dziecięce Interpretacje".
Opiekun: Justyna Jadach

2. Marcin Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Grzegorz Kopański

DYPLOM LAUREATA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

3. Alexandro Noga

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

4. Kacper Leboda DYPLOM LAUREATA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

5. Alicja Kuczyńska

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

6. Oliwier Sękuła

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

7. Natalia Osmala  DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

klasa IV b - wychowawca Marcin Wdowiak
1. Julia Długosiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

I MIEJSCE (w kategorii WYGLĄD)

w szkolnym konkursie ciast dekorowanych na francusko.

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

 DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Marcin Wdowiak

2. Zofia Mianowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

 DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Marcin Wdowiak

3. Antoni Zając

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

 DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Marcin Wdowiak

4. Jan Sroczyński

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie ciast dekorowanych na francusko.

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

5. Karol Gospodarczyk

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie ciast dekorowanych na francusko.

6. Hubert Majewski

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

 DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Multitest 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

II MIEJSCE

w powiatowym konkursie matematyczno - przyrodniczym "Powiat w którym mieszkam, rolnictwo".

Opiekun: Bożena Kopeć, Elżbieta Sadecka

 DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Marcin Wdowiak

7. Kinga Chwieja

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Multitest 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

klasa V a - wychowawca Magdalena Kaproń
1. Karolina Kosior

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

2. Anna Trościńska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

3. Karolina Błażkiewicz I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

DYPLOM WYRÓŻNIENIA
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Agata Kicińska-Saracen

klasa V b - wychowawca  Małgorzata Bukowska
1. Mikołaj Nowak 13. MIEJSCE

w ogólnopolskim DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty.

Opiekun: Anna Duma

 DYPLOM LAUREATA
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Agata Kicińska-Saracen

2. Gabriela Homarowicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

UDZIAŁ W FINALE

XIV Konkursu Recytatorskiego "Dziecięce Interpretacje"

Opiekun: Anna Duma

3. Patrycja Rybacka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

4. Kacper Kamyszek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

5. Maja Krępa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

6. Natalia Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

III MIEJSCE  
w IX edycji miejskiego konkursu dla uczniów tarnobrzeskich szkół podstawowych "Życie bajką pisane".

Opiekun: Anna Duma

7. Emilia Roman

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

DYPLOM LAUREATA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Agata Kicińska-Saracen

8. Bartosz Bożek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

DYPLOM LAUREATA
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Agata Kicińska-Saracen

9. Patrycja Rybacka IV MIEJSCE

w V Zawodach Wędkarskich "Wędkuj z  Małym Księciem".

10. Cezary Bryła

 DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Multitest 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

11. Bartłomiej Sabat DYPLOM LAUREATA
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Agata Kicińska-Saracen

klasa VI a - wychowawca  Agnieszka Ziętek
1. Jakub Dryś WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST 2015.
Opiekun: Agnieszka Ziętek

I MIEJSCE

w miejskim konkursie matematycznym "Choinkowa geometria".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

FINALISTA 

konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
Opiekun: Agnieszka Ziętek

I MIEJSCE

w miejskim konkursie języka angielskiego „British Culture Competition” pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9.

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

13. MIEJSCE

w ogólnopolskim DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty.

Opiekun: Justyna Jadach

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Agnieszka Ziętek

FINALISTA 

konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

LAUREAT

IV edycji konkursu literackiego "Tarnobrzeskie Straszony 2016".

Opiekun: Justyna Jadach

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

 DYPLOM LAUREATA
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

2. Wiktoria Solarska WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MULTITEST 2015.
Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

I MIEJSCE

w miejskim konkursie matematycznym "Choinkowa geometria".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

13. MIEJSCE

w ogólnopolskim DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty.

Opiekun: Justyna Jadach

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

LAUREATKA

konkursu plastycznego pt. "Tarnobrzeg, kiedy dorosnę" organizowanego w ramach IV edycji Tarnobrzeg - miasto
z artystyczną duszą".

Opiekun: Anita Bator

3. Anna Wójtowicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

4. Magdalena Bobowik I MIEJSCE

w miejskim konkursie matematycznym "Choinkowa geometria".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

15. MIEJSCE

w ogólnopolskim DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty.

Opiekun: Justyna Jadach

WYRÓŻNIENIE

konkursu plastycznego pt. "Tarnobrzeg, kiedy dorosnę" organizowanego w ramach IV edycji Tarnobrzeg - miasto
z artystyczną duszą".

Opiekun: Anita Bator

WYRÓŻNIENIE

w VII Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści.

I MIEJSCE

w IX Regionalnym Konkursie Skrzypowym i Wiolonczelowym "Dźwięki Smyczkiem Malowane".

5. Olga Kowalik I MIEJSCE

w miejskim konkursie języka angielskiego „British Culture Competition” pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9.

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Agnieszka Ziętek

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

 DYPLOM LAUREATA
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

6. Julia Gutowska I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Agnieszka Ziętek
LAUREATKA

IV edycji konkursu literackiego "Tarnobrzeskie Straszony 2016".

Opiekun: Justyna Jadach

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

7. Aleksandra Turczyk LAUREATKA

IV edycji konkursu literackiego "Tarnobrzeskie Straszony 2016".

Opiekun: Justyna Jadach

LAUREATKA

konkursu plastycznego pt. "Tarnobrzeg, kiedy dorosnę" organizowanego w ramach IV edycji Tarnobrzeg - miasto
z artystyczną duszą".

Opiekun: Anita Bator

8. Marcelina Gonciarz LAUREATKA

IV edycji konkursu literackiego "Tarnobrzeskie Straszony 2016".

Opiekun: Justyna Jadach

klasa VI b - wychowawca Bożena Kopeć
1. Sebastian Juszczak

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2. Magdalena Małek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

12. MIEJSCE

w ogólnopolskim DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty.

Opiekun: Justyna Jadach

3. Sara Turbiarz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

15. MIEJSCE

w ogólnopolskim DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty.

Opiekun: Justyna Jadach

4. Dominika Sobol

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

WYRÓŻNIENIE

w XIV Konkursie Recytatorskim "Dziecięce Interpretacje".
Opiekun: Justyna Jadach

I MIEJSCE

w III Konkursie Czytelniczym "O Ani wiemy wszystko".

Opiekun: Justyna Jadach

5. Zuzanna Mierzwińska

9. MIEJSCE

w ogólnopolskim DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW organizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty.

Opiekun: Justyna Jadach

I MIEJSCE

w III Konkursie Czytelniczym "O Ani wiemy wszystko".

Opiekun: Justyna Jadach

6. Magdalena Gara I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć
7. Kacper Kuczyński I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć
I MIEJSCE

w III Konkursie Czytelniczym "O Ani wiemy wszystko".

Opiekun: Justyna Jadach

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Galileo 2016.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w ogólnopolskim konkursie z przyrody Multitest 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA
w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego "Albus".

Opiekun: Marcin Wdowiak

8. Michalina Pietrusińska I MIEJSCE

w III Konkursie Czytelniczym "O Ani wiemy wszystko".

Opiekun: Justyna Jadach

9. Michał Pietrusiński I MIEJSCE

w III Konkursie Czytelniczym "O Ani wiemy wszystko".

Opiekun: Justyna Jadach

 

 

 

KONKURSY - rok szkolny 2014/2015

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

klasa I a - wychowawca Luiza Władek

1. Weronika Czechura

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Dagmara Kilias

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

2. Hanna Dybus

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Dagmara Kilias

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

3. Kinga Nowak

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńsk

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Aniela Roman

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

I MIEJSCE W KRAJU

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

5. Mikołaj Sudoł

Zdobycie DYPLOMU I STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

6. Tymon Lipa DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

7. Amelia Kuter DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

8. Natalia Kopeć DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

9. Julian Stępień DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

10. Jakub Furdyna DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

11. Jan Bokwa DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

12. Tatiana Sadecka DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

13. Gabrysia Wroczek

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

14. Wiktor Kopeć

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Luiza Władek

klasa I b - wychowawca Anita Bator

1.

Iga Dybus

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

NAGRODA
w powiatowym konkursie plastycznym "Projekt Kartki Wielkanocnej".
Opiekun: Anita Bator

2.

Maciej Fundament DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Anita Bator

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

3.

Karol Leończyk DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Anita Bator

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

DYPLOM II STOPNIA
w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".
Opiekun: Anita Bator

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas pierwszych  „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

4.

Amelia Skulska DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Anita Bator

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Anita Bator

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Anita Bator

5.

Bartosz Wareliś

Zdobycie DYPLOMU I STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Anita Bator

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas pierwszych  „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

6.

Natalia Sobczyk

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Anita Bator

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Anita Bator

7.

Jakub Kufel

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

8.

Filip Kucwaj LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Anita Bator

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas pierwszych  „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Dagmara Kilias

9. Oliwia Korzeniowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

10. Maja Mierzwińska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

11. Wiktoria Kaczor NAGRODA
w powiatowym konkursie plastycznym "Projekt Kartki Wielkanocnej".
Opiekun: Anita Bator

klasa II a - wychowawca Aleksandra Obuchowicz-Michno

1.

Karol Wojtal II MIEJSCE

w XXXVI Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera na dystansie 400m.

I MIEJSCE

w VIII Biegu Kozików o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
w Kategorii Szkół Podstawowych Chłopców.

2.

Dominik Piętowski

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas drugich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

III MIEJSCE

w Turnieju Tenisowym o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzeg.

3.

Julia Dąbek LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

III MIEJSCE

w Klubowym Turnieju Karate.

WYRÓŻNIENIE
w szkolnym konkursie informatycznym dla klas drugich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

III MIEJSCE

w biegu na dystans 400 m w XXV Tarnobrzeskim Biegu Siarkowca im. Kazimierza Sławka.

IV MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

4.

Amelia Sus LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

ZWYCIĘSTWO
w miejskim konkursie plastyczno – językowy Magic Card.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas drugich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

5.

Liwia Lewakowska VI MIEJSCE

w SNOWBOARDZIE na XI Mistrzostwach Polski Drogowców
w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzi imienia Wojtka Malusi, Zakopane.

6.

Karolina Rokosz

II MIEJSCE

w Klubowym Turnieju Karate, Tarnobrzeg '2014.

FINALISTKA

w XIII Konkursie Recytatorskim "Dziecięce interpretacje".

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

7. Aleksandra Jopek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas drugich.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

II MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

8. Antoni Sobol II MIEJSCE

w biegu na dystans 400 m w XXV Tarnobrzeskim Biegu Siarkowca im. Kazimierza Sławka.

9. Oskar Dec LAUREAT

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas drugich.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

III MIEJSCE drużynowo
w międzyszkolnej rywalizacji sportowej "Wyścigu do Św. Mikołaja ".
Opiekun: Jakub Łuczakowski
10. Aleksandra Majchrowska

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas drugich.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

11. Hubert Klubek VI MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

klasa II b - wychowawca Małgorzata Górniak-Siatka

1.

Kacper  Waloch

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2.

Martyna Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3.

Iwo Czech LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

LAUREAT

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

4.

Oliwia Górna LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie informatycznym dla klas drugich „Mistrz klawiatury”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

III MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas drugich.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

5.

Arkadiusz Małek LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

NAJLEPSZY

strzelec turnieju Siarka Cup Rocznik 2007.

 

6. Angelika Bugaj

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

7. Gabriela Czerwińska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

FINALISTKA

II etapu XX Konkursu Piosenki "Wygraj sukces".

Opiekun: Renata Wiórkiewicz i Bożena Mazur

8. Maciej Sech III MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

klasa III a - wychowawca Małgorzata Adamczyk

1. Natalia Osmala

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Dagmara Kilias

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Justyna Marut

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie języka angielskiego "Super Lion".

Opiekun: Justyna Marut

2. Oliwier Sękuła

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Nikola Turbiarz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

4. Marcin Kilias DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Justyna Marut

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z Informatyki i TI  "Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Alexandro Noga DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka angielskiego " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Justyna Marut

LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

6. Alicja Kuczyńska

DYPLOM II STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z języka polskiego i literatury " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

DYPLOM III STOPNIA

w konkursie edukacyjnym z matematyki " Igrzyska wiedzy 2014".

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Kacper Leboda LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

LAUREAT

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

klasa III b - wychowawca  Beata Dzikowska

1.

Sara Assman

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Beata Dzikowska

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Beata Dzikowska

BARDZO DOBRY WYNIK

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Beata Dzikowska

2.

Julia Długosiewicz II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie języka angielskiego "Super Lion".

Opiekun: Justyna Marut

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Beata Dzikowska

3.

Arkadiusz Solarski

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

4.

Jan Sroczyński

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

5.

Antoni Zając

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

6.

Zofia Mianowska

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie "ZUCH" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Beata Dzikowska

7.

Jan Bielecki LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Beata Dzikowska

8.

Kinga Chwieja LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Beata Dzikowska

9.

Hubert Majewski LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpusek" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie języka angielskiego "Super Lion".

Opiekun: Justyna Marut

I MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas trzecich.

Opiekun: Beata Dzikowska

III MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas trzecich.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Beata Dzikowska

10. Piotr Wompel

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

V MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

klasa IV a - wychowawca Magdalena Kaproń

1.

Kacper Adamkiewicz

ZWYCIĘSTWO
w miejskim konkursie plastyczno – językowy Magic Card.

Opiekun: Agata Kicińska-Seracen

2. Natalia Zasuwa

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

3. Karolina Kosior

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

4. Karolina Błażkiewicz

FINALISTKA
 Konkursu Matematycznego „PANGEA” organizowanego przez Międzynarodowe Szkoły Meridian i  Vistula University w Warszawie.

Opiekun: Bożena Kopeć

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM LAUREATA I NAJLEPSZY WYNIK W SZKOLE

w konkursie Ogólnopolskim Eko-Planeta 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

5. Gabriela Jędral

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

6. Anna Trościńska

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

7. Martyna Malinowska

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

klasa IV b - wychowawca  Małgorzata Bukowska

1.

Gabriela Homarowicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

2. Bartosz Bożek

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

WYRÓŻNIENIE

w XI edycji Powiatowego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Powiat, w którym mieszkam".

Opiekun: Bożena Kopeć, Elżbieta Sadecka

3. Mikołaj Nowak

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Eko-Planeta 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

4. Emilia Roman

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Eko-Planeta 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

III MIEJSCE

w XI edycji Powiatowego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Powiat, w którym mieszkam".

Opiekun: Bożena Kopeć, Elżbieta Sadecka

5. Klaudia Tworek

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

6. Kacper Kamyszek

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Eko-Planeta 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

7. Jakub Solarski

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

klasa V a - wychowawca  Agnieszka Ziętek

1.

Jakub Dryś WYRÓŻNIENIE

Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MULTITEST 2014.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie z j. angielskiego "British and American Culture Competition" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9
w Tarnobrzegu.

Opiekun:
Elżbieta Szczesiak

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

DOBRY WYNIK

w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace.

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym „Z mapą po labiryncie matematyki”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek, Elżbieta Sadecka

2.

Wiktoria Solarska LAUREATKA

Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MULTITEST 2014.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym „Z mapą po labiryncie matematyki”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek, Elżbieta Sadecka

3.

Olga Kowalik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie z j. angielskiego "British and American Culture Competition" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9
w Tarnobrzegu.

Opiekun:
Elżbieta Szczesiak

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

4.

Anna Wójtowicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Grzegorz Kopański

WYRÓŻNIENIE
w powiatowym konkursie plastycznym "Świat w kolorach tęczy - ja  i moje środowisko".
Opiekun: Anita Bator
5. Bartosz Jarosz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Grzegorz Kopański

6. Magdalena Bobowik

WYRÓŻNIENIE

w XIII Konkursie Recytatorskim „Dziecięce Interpretacje”
Opiekun: Justyna Jadach

II MIEJSCE
w VII konkursie muzyczno - plastycznym "Dźwiękiem malowane" organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Stalowej Woli.

7. Michał Chmiel

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

8. Julia Gutowska

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Eko-Planeta 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

II MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym „Z mapą po labiryncie matematyki”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek, Elżbieta Sadecka

9. Karolina Wołek

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

10. Jagoda Płaza

I MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie plastycznym "Piękno jest wokół nas".
Opiekun: Anita Bator

klasa V b - wychowawca Justyna Marut

1.

Kacper Kuczyński

ZWYCIĘSTWO
w miejskim konkursie plastyczno – językowy Magic Card.

Opiekun: Justyna Marut

III MIEJSCE

w konkursie z okazji Święta Drzewa "Drzewa są wśród nas - niejedno mają imię".

Opiekun: Elżbieta Sadecka

2. Dominika Sobol

NAGRODA
w XIII Konkursie Recytatorskim „Dziecięce Interpretacje”
Opiekun: Justyna Jadach

3. Michał Pietrusiński

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

4. Zuzanna Mierzwińska

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

5. Martyna Piskorz

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Eko-Planeta 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

klasa VI a - wychowawca Bożena Kopeć

1.

Alexandra Lewandowska

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2.

Wiktoria Rybacka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3.

Jakub Roman LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej „Olimpus”.

Opiekun: Justyna Jadach

I MIEJSCE DRUŻYNOWO

w miejskim konkursie matematyczno-sportowym "Matematyczno-sportowe spotkanie z trójką".

Opiekun: Bożena Kopeć, Damian Blicharz

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

4.

Julia Bryła LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej „Olimpus”.

Opiekun: Justyna Jadach

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć

5.

Antoni Roman I MIEJSCE

w konkursie matematycznym "Choinkowa geometria".

Opiekun: Bożena Kopeć

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć
I MIEJSCE DRUŻYNOWO

w miejskim konkursie matematyczno-sportowym "Matematyczno-sportowe spotkanie z trójką".

Opiekun: Bożena Kopeć, Damian Blicharz

WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie z j. angielskiego "British and American Culture Competition" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9
w Tarnobrzegu.

Opiekun: Marcin Wdowiak

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Eko-Planeta 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

II MIEJSCE

w konkursie z okazji Święta Drzewa "Drzewa są wśród nas - niejedno mają imię".

Opiekun: Elżbieta Sadecka

6.

Marek Dybus I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Eko-Planeta 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

klasa VI b - wychowawca Justyna Jadach

1.

Miron Czech LAUREAT

Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MULTITEST 2014.

Opiekun: Bożena Kopeć

I MIEJSCE

w konkursie matematycznym "Choinkowa geometria".

Opiekun: Bożena Kopeć

LAUREAT
konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekun: Bożena Kopeć

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć
I MIEJSCE DRUŻYNOWO

w miejskim konkursie matematyczno-sportowym "Matematyczno-sportowe spotkanie z trójką".

Opiekun: Bożena Kopeć, Damian Blicharz

WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie z j. angielskiego "British and American Culture Competition" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9
w Tarnobrzegu.

Opiekun: Marcin Wdowiak

FINALISTA
Konkursu Matematycznego „PANGEA” organizowanego przez Międzynarodowe Szkoły Meridian i  Vistula University w Warszawie.

Opiekun: Bożena Kopeć

DYPLOM LAUREATA 

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

BARDZO DOBRY WYNIK

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

2.

Julia Siatka LAUREATKA

konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekun: Marcin Wdowiak

I MIEJSCE

w konkursie matematycznym "Choinkowa geometria".

Opiekun: Bożena Kopeć

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć
WYRÓŻNIENIE
w miejskim konkursie z j. angielskiego "British and American Culture Competition" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9
w Tarnobrzegu.

Opiekun: Marcin Wdowiak
DYPLOM LAUREATA I NAJLEPSZY WYNIK W SZKOLE

w konkursie Ogólnopolskim Eko-Planeta 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

BARDZO DOBRY WYNIK

w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace.

Opiekun: Marcin Wdowiak

I MIEJSCE
w powiatowym konkursie plastycznym "Świat w kolorach tęczy - ja  i moje środowisko".
Opiekun: Anita Bator

3.

Karolina Bybrowska

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów 2014,

Opiekun: Justyna Jadach

4.

Dominika Darasz I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".
Opiekun: Bożena Kopeć

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie z przyrody  Galileo 2015.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

I MIEJSCE

w konkursie z okazji Święta Drzewa "Drzewa są wśród nas - niejedno mają imię".

Opiekun: Elżbieta Sadecka

 

KONKURSY - rok szkolny 2013/2014

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

klasa I a - wychowawca Aleksandra Obuchowicz-Michno

1. Julia Dąbek LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

II MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

2. Oskar Dec

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

III MIEJSCE

w indywidualnych zawodach, w swoich kategoriach wiekowych, w „Mikołajkowych Zawodach na Wesoło w Pływaniu”.

Opiekun: Jakub Łuczakowski

3. Aleksandra Jopek LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

4. Hubert Klubek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

5.

Aleksandra Majchrowska

LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

6. Olivia Lis

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

7.

Karol Wojtal II MIEJSCE

w XXXV Międzynarodowym Biegu Nadwiślańskim im. Alfreda Freyera (w swojej kategorii wiekowej).

II MIEJSCE

w XXXIV Biegu Siarkowca (w swojej kategorii wiekowej).

klasa I b - wychowawca Małgorzata Górniak-Siatka

1.

Gabriela Czerwińska LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego (nagroda książkowa).

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

2.

Oliwia Górna LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego (nagroda książkowa).

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

3.

Mateusz Kawa LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM LAUREATA

w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch".

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

4.

Arkadiusz Małek LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

DYPLOM LAUREATA

w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch".

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

5.

Maciej Sech LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

6.

Miriam Szymczak LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

7.

Kacper Waloch

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

8.

Martyna Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

III MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

9.

Julia Zdyra LAUREATKA

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa II a - wychowawca Małgorzata Adamczyk / Edyta Szpyt

1.

Alicja Kuczyńska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

2.

Kacper Leboda

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie "Mistrz Matematyki".

Opiekun: Edyta Szpyt

3.

Nikola Turbiarz

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4.

Krystyna Warzybok

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa II b - wychowawca Beata Dzikowska

1.

Sara Assman

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w Miejskim Konkursie "Mistrz Matematyki".

Opiekun: Beata Dzikowska

DYPLOM LAUREATA

w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch".

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Beata Dzikowska

2.

Jan Bielecki

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

3.

Julia Długosiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

DYPLOM LAUREATA

w Ogólnopolskim Konkursie "Zuch".

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Beata Dzikowska

4.

Zofia Mianowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

5.

Piotr Wompel

I MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie "Cztery pory roku na monitorze mojego komputera - malowanie na ekranie" dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

Opiekun: Beata Dzikowska

6.

Antoni Zając

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

klasa III a - wychowawca Luiza Władek / Sylwia Lis

1.

Michał Bednarski

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

2.

Karolina Błażkiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta w kategorii maluch i najlepszy wynik w szkole.

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Luiza Władek

II MIEJSCE

w Miejskim Konkursie "Cztery pory roku na monitorze mojego komputera - malowanie na ekranie" dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

Opiekun: Beata Dzikowska

3.

Jakub Furtak

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

4.

Gabriela Jędral

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w Miejskim Konkursie "Mistrz Matematyki".

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Luiza Władek

5.

Karolina Kosior

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Luiza Władek

6. Martyna Malinowska

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Luiza Władek

7. Natalia Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

III MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

8.

Jan Zelik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

klasa III b - wychowawca Anita Bator

1.

Jakub Barnaś LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek” z języka angielskiego.

Opiekun: Justyna Marut

2.

Bartosz Bożek

III MIEJSCE

w Miejskim Konkursie "Mistrz Matematyki".

Opiekun: Anita Bator

BARDZO DOBRY WYNIK

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Anita Bator

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie z Języka Angielskiego "Super Lion".

Opiekun: Justyna Marut

3.

Kacper Kamyszek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4.

Majka Krępa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w Miejskim Konkursie "Cztery pory roku na monitorze mojego komputera - malowanie na ekranie" dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

Opiekun: Dagmara Kilias

5.

Emilia Roman

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Anita Bator

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie "Cztery pory roku na monitorze mojego komputera - malowanie na ekranie" dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

Opiekun: Dagmara Kilias

6.

Patrycja Rybacka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

7.

Jakub Solarski WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie z Języka Angielskiego "Super Lion".

Opiekun: Justyna Marut

8.

Klaudia Tworek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa IV a - wychowawca Agnieszka Ziętek

1.

Jakub Dryś LAUREAT
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

BARDZO DOBRY WYNIK

w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2014.

Opiekun: Katarzyna Wdowiak

II MIEJSCE

w powiatowym konkursie matematyczno-przyrodniczym dla uczniów kl. IV "Powiat, w którym mieszkam".

Opiekun: Agnieszka Ziętek i Elżbieta Sadecka

2.

Olga Kowalik WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta w kategorii maluch.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

3.

Wiktoria Solarska WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

FINALISTKA

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „PANGEA” organizowanego przez Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Vistula University w Warszawie.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

4.

Aleksandra Turczyk LAUREATKA
w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

5.

Karolina Wołek WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

klasa IV b - wychowawca Justyna Marut

1.

Kuczyński Kacper WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta w kategorii maluch.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

w powiatowym konkursie matematyczno-przyrodniczym dla uczniów kl. IV "Powiat, w którym mieszkam".

Opiekun: Bożena Kopeć i Elżbieta Sadecka

klasa V a - wychowawca Bożena Kopeć

1.

Marek Dybus WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

I MIEJSCE

w konkursie drużynowym „Drzewa są wśród nas, poznajmy ich imiona”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

2.

Antoni Roman WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Bożena Kopeć

WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

I MIEJSCE

w konkursie drużynowym „Drzewa są wśród nas, poznajmy ich imiona”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

DYPLOM WYRÓŻNIENIA

w Ogólnopolskim Konkursie Galileo 2014 z przyrody.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

3.

Jakub Roman I MIEJSCE

w konkursie drużynowym „Drzewa są wśród nas, poznajmy ich imiona”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

4.

Martyna Sabat

ZWYCIĘSTWO

w XII Konkursie Recytatorskim Dziecięce Interpretacje.

Opiekun: Justyna Jadach

klasa V b - wychowawca Justyna Jadach

1.

Miron Czech LAUREAT
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Bożena Kopeć

II MIEJSCE

w konkursie drużynowym „Drzewa są wśród nas, poznajmy ich imiona”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

II MIEJSCE  

w Miejskim Konkursie Matematyczno- Przyrodniczym dla klas piątych Szkoły Podstawowej „Z mapą po labiryncie matematyki”.

Opiekun: Bożena Kopeć, Elżbieta Sadecka

DYPLOM LAUREATA

w Ogólnopolskim Konkursie Galileo 2014 z przyrody.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

2.

Dominika Darasz II MIEJSCE

w konkursie drużynowym „Drzewa są wśród nas, poznajmy ich imiona”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

3.

Maksymilian Kargól II MIEJSCE

w konkursie drużynowym „Drzewa są wśród nas, poznajmy ich imiona”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

4.

Julia Siatka WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Bożena Kopeć

II MIEJSCE

w konkursie drużynowym „Drzewa są wśród nas, poznajmy ich imiona”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

II MIEJSCE

w miejskim konkursie z j. angielskiego „The Poetry Corner Competition – Family Edition”.

Opiekun: Marcin Wdowiak

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

WYRÓŻNIENIE

w  Miejskim Konkursie Ortograficznym „To jest moja mała ojczyzna”.

Opiekun: Justyna Jadach

klasa VI a - wychowawca Małgorzata Bukowska

1.

Bartosz Gutowski WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

LAUREAT (nagroda książkowa)
w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta i najlepszy wynik w szkole.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS z języka polskiego.

Opiekun: Anna Duma

2.

Anna Jędral III MIEJSCE

w konkursie drużynowym „Drzewa są wśród nas, poznajmy ich imiona”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

3.

Urszula Kapusta I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

4.

Hiacynta Lewakowska III MIEJSCE

w konkursie drużynowym „Drzewa są wśród nas, poznajmy ich imiona”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

5.

Laura Mastalerz LAUREATKA
w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

6.

Bartłomiej Sochacki V MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Czytelniczym pt. „Tajemnicza Narnia bez tajemnic”, który odbył się  pod patronatem Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Tarnobrzegu.

Opiekun: Anna Duma

7.

Kacper Solarski WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

I MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Czytelniczym pt. „Tajemnicza Narnia bez tajemnic”, który odbył się  pod patronatem Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Tarnobrzegu.

Opiekun: Anna Duma

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

LAUREAT
w Ogólnopolskim Konkursie z Przyrody MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

8.

Jan Ziętek LAUREAT
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

LAUREAT
konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

FINALISTA

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „PANGEA” organizowanego przez Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Vistula University w Warszawie.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

LAUREAT

Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS z języka polskiego.

Opiekun: Anna Duma

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

klasa VI b - wychowawca Magdalena Kaproń

1.

Nikola Gburyk LAUREATKA
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

w miejskim konkursie z j. angielskiego „The Poetry Corner Competition – Family Edition”.

Opiekun: Marcin Wdowiak

2.

Jagoda Kucharzyk WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2013 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

I MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

w  Miejskim Konkursie Ortograficznym „To jest moja mała ojczyzna”.

Opiekun: Anna Duma

3.

Julia Kowal I MIEJSCE

w  konkursie plastycznym „Ferie w mieście 2014”.

 

4.

Erik Mikiera WYRÓŻNIENIE

w miejskim konkursie z j. angielskiego "British and American Culture Competition" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 w Tarnobrzegu.

Opiekun: Marcin Wdowiak

5. 

Marcin Wańczyk FINALISTA
konkursu przedmiotowego z języka angielskiego  organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Opiekun: Marcin Wdowiak

 

KONKURSY - rok szkolny 2012/2013

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

klasa I a - wychowawca Małgorzata Adamczyk

1.

Marcin Kilias

DYPLOM LAUREATA

w Konkursie Języka Angielskiego „ZUCH”.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

2. Ignacy Kopański

DYPLOM LAUREATA

w Konkursie Języka Angielskiego „ZUCH”.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

3.

Alicja Kuczyńska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

DYPLOM LAUREATA

w Konkursie Języka Angielskiego „ZUCH”.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

4. Kacper Leboda

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

DYPLOM LAUREATA

w Konkursie Języka Angielskiego „ZUCH”.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

 LAUREAT

w Ogólnopolskim Konkursie z Wiedzy Ogólnej „ZUCH”.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

5. Natalia Osmala

DYPLOM LAUREATA

w Konkursie Języka Angielskiego „ZUCH”.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

 LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie z Wiedzy Ogólnej „ZUCH”.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

6.

Nikola Turbiarz

DYPLOM LAUREATA

w Konkursie Języka Angielskiego „ZUCH”.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie z Wiedzy Ogólnej „ZUCH”.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

klasa I b - wychowawca Beata Dzikowska

1.

Julia Długosiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

2.

Zofia Mianowska WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

3.

Antoni Zając

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

klasa II a - wychowawca Luiza Władek / Sylwia Lis

1.

Karolina Błażkiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

NAGRODA

w konkursie plastycznym "Mój Tarnobrzeg - moje wspomnienie".

Opiekun: Luiza Władek

2.

Jakub Furtak

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Sylwia Lis

3.

Gabriela Jędral

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Sylwia Lis

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie z Wiedzy Ogólnej „ZUCH”.

Opiekun: Sylwia Lis

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Luiza Władek

4.

Karolina Kosior WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim  Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Sylwia Lis

5.

Martyna Malinowska

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Luiza Władek

6.

Natalia Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Sylwia Lis

7.

Jan Zelik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

klasa II b - wychowawca Anita Bator

1.

Jakub Barnaś WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

2.

Bartosz Bożek WYRÓŻNIENIE

w Miejskim  Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Anita Bator

NAGRODA

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Anita Bator

3.

Cezary Bryła

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.
Opiekun: Anita Bator

4. Mikołaj Nowak

LAUREAT

w Ogólnopolskim Konkursie z Wiedzy Ogólnej „ZUCH”.

Opiekun: Anita Bator

5. Emilia Roman

LAUREATKA

w Ogólnopolskim Konkursie z Wiedzy Ogólnej „ZUCH”.

Opiekun: Anita Bator

II MIEJSCE

w miejskim konkursie plastycznym „Moja Rodzina”.

Opiekun: Anita Bator

6.

Patrycja Rybacka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

NAGRODA

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Anita Bator

klasa III a - wychowawca Aleksandra Obuchowicz-Michno

1.

 

Jakub Dryś

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim  Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim  Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

DYPLOM LAUREATA

w Konkursie Języka Angielskiego „ZUCH”.

Opiekun: Justyna Marut

MISTRZ

w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego dla kl. III  „SUPER LION”.

Opiekun: Justyna Marut

BARDZO DOBRY WYNIK

w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.

Opiekun: Justyna Marut

2. Julia Gutowska

BARDZO DOBRY WYNIK

w Ogólnopolskim Konkursie Eko - Planeta.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

II MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

3. Olga Kowalik

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego dla kl. III  „SUPER LION”.

Opiekun: Justyna Marut

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

4. Jagoda Płaza

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

III MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

5. Wiktoria Solarska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

III MIEJSCE

w Miejskim  Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego dla kl. III  „SUPER LION”.

Opiekun: Justyna Marut

6.

Karolina Wołek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa III b - wychowawca Małgorzata Górniak-Siatka

1.

Magdalena Bobowik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim  Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

2. Mikołaj Dereń

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

3. Sebastian Juszczak

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

4.

Kacper Kuczyński

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

 LAUREAT

w Ogólnopolskim Konkursie z Wiedzy Ogólnej „ZUCH”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

5.

Magdalena Małek WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

6.

Zuzanna Mierzwińska

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

7. Michalina Pietrusińska

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ratownictwo Medyczne w oczach dzieci”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

8. Michał Pietrusiński

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

klasa IV a - wychowawca Bożena Kopeć

1.

Marek Dybus

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

2.

Martyna Sabat

WYRÓŻNIENIE
w III edycji konkursu literackiego „TARNOBRZESKIE STRASZONY”.

Opiekun: Justyna Jadach

3.

Antoni Roman

WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Bożena Kopeć

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE

w IX Edycji Powiatowego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego „Powiat, w którym mieszkam”.

Opiekunowie: Bożena Kopeć, Elżbieta Sadecka

4.

Jakub Roman

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

5.

Wiktoria Rybacka ZWYCIĘSTWO

w konkursie plastycznym pod hasłem Dzień Europy.

Pomysłodawca konkursu: Sławomir Partyka

Opiekun: Joanna Latusek

klasa IV b - wychowawca Justyna Jadach

1.

Julia Siatka

LAUREATKA
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Bożena Kopeć

LAUREATKA

Przedmiotowej Olimpiady z Języka Polskiego Olimpus.

Opiekun: Justyna Jadach

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

WYRÓŻNIENIE 

w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX. 

Opiekun: Marcin Wdowiak

2.

Miron Czech

WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Bożena Kopeć

LAUREAT

Przedmiotowej Olimpiady z Języka Polskiego Olimpus.

Opiekun: Justyna Jadach

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Bożena Kopeć

I MIEJSCE

w IX Edycji Powiatowego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego „Powiat, w którym mieszkam”.

Opiekunowie: Bożena Kopeć, Elżbieta Sadecka

klasa V a - wychowawca Małgorzata Bukowska

1.

Bartosz Gutowski

WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na wiersz w j. angielskim The Poetry Corner Competition – Nature Edition.

Opiekun: Marcin Wdowiak

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

2.

Hiacynta Lewakowska

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

3.

Jan Ziętek

LAUREAT
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

PÓŁFINALISTA

XI Konkursu Recytatorskiego Dziecięce Interpretacje. Janek recytował utwór Sum matematyk Jana Brzechwy.

Opiekun: Anna Duma

I MIEJSCE

XI  Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Młody Matematyk” organizowanego przez Podkarpacki Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

BARDZO DOBRY WYNIK

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

klasa V b - wychowawca Magdalena Kaproń

1.

Nikola Gburyk LAUREATKA
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na wiersz w j. angielskim The Poetry Corner Competition – Nature Edition.

Opiekun: Marcin Wdowiak

PÓŁFINALISTKA

XI  Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Młody Matematyk” organizowanego przez Podkarpacki Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

2.

Tomasz Solarski

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Elżbieta Sadecka

I MIEJSCE

w zawodach wędkarskich „Wędkuj z Małym Księciem".

3.

Marcin Wańczyk

DOBRY WYNIK
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX. 

Opiekun: Marcin Wdowiak

klasa VI a - wychowawca Agnieszka Ziętek

1.

Karolina Bugaj

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

I MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Plastycznym "Szkoła przyszłości".

Opiekun: Anita Bator

2.

Aleksandra Leboda

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

3.

Victoria Noga

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

LAUREATKA

konkursu przedmiotowego z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
Opiekun: Elżbieta Szczesiak

WYRÓŻNIENIE

w konkursie pt. British and American Culture Competition organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 Tarnobrzeg

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

II MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

4.

Tomasz Małecki II MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

5.

Paweł Rosik-Rosiński II MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

klasa VI b - wychowawca Elżbieta Szczesiak/Agnieszka Ziętek

1.

Kacper Bałata LAUREAT
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

PÓŁFINALISTA

XI  Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Młody Matematyk” organizowanego przez Podkarpacki Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

II MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Elżbieta Bałata

BARDZO DOBRY WYNIK
i wycieczka na obóz językowy w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX. 

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

2.

Urszula Jachymczyk WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

PÓŁFINALISTKA

XI  Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Młody Matematyk” organizowanego przez Podkarpacki Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

II MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

 

 

3.

 

 

Magdalena Jopek WYRÓŻNIENIE
w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki MULTITEST 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

WYRÓŻNIENIE

w konkursie pt. British and American Culture Competition organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 Tarnobrzeg

Opiekun: Elżbieta Szczesiak

PÓŁFINALISTKA

XI  Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Młody Matematyk” organizowanego przez Podkarpacki Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE

Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” organizowanego przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych „Kangorou Sans Frontiéres”.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

II MIEJSCE DRUŻYNOWO
w turnieju matematycznym dla uczniów klas szóstych "Sześciu na szóstkę".

Opiekun: Agnieszka Ziętek

BARDZO DOBRY WYNIK

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

Opiekun: Elżbieta Bałata

4.

Martyna Krępa

PÓŁFINALISTKA

XI Konkursu Recytatorskiego Dziecięce Interpretacje.  Martyna recytowała utwór Dziwni letnicy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Opiekun: Justyna Jadach

 

KONKURSY - rok szkolny 2011/2012

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

klasa I a - wych. Luiza Władek

1.

Karolina Błażkiewicz

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

2.

Jakub Furtak

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

3.

Gabriela Jędral

Dyplom laureata + nagroda książkowa
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

4.

Karolina Kosior

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Wyróżnienie
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

5.

Martyna Malinowska

Dyplom laureata + nagroda książkowa
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Wyróżnienie
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

klasa I b - wych. Anita Bator

1.

Jakub Barnaś

Dyplom laureata + nagroda książkowa
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata + nagroda książkowa
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

2.

Bartosz Bożek

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

III miejsce
w XIV Letniej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w konkurencji 
“Szachy drużynowe”.

3.

Cezary Bryła

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

4.

Jakub Dąbek

Dyplom laureata + nagroda książkowa
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

5.

Kacper Kamyszek

Dyplom laureata + nagroda książkowa
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

6.

Majka Krępa

Wyróżnienie
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

7.

Mikołaj Nowak

Dyplom laureata + nagroda książkowa
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

8.

Emilia Roman

Dyplom laureata
w konkursie z wiedzy ogólnej ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata
w konkursie z języka angielskiego ZUCH dla klas I i II szkoły podstawowej zorganizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej

Wyróżnienie
w konkursie na najładniejszą kartkę b