MenuHomeKontaktRekrutacjaKonkursyOsiągnięciaNasze praceSportFotoKlasa "0"Świetlica

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................

wojciak_0809p_1mczerkies_0809p_3mnowacka1_0708m

.......................................................................................................................................................................................................................................................

 

Prace graficzne wykonane w roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Imię i nazwisko

                  Osiągnięcia

klasa 0

1.      
klasa I a
1. Julia Homarowicz 

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Karolina Zawiślak 

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Katarzyna Bogdańska 

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa I b
1. Gabriela Sech 

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Kacper Kiwak

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Krystyna Małecka

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Maria Jakubowska

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Dobrawa Czech

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Maria Śnieżek

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Milena Warszawa

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa II a
1. Szymon Fröhlich

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Michalina Nowak

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Zofia Kusz

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Konrad Hudela

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Maja Mikiera

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Maksymilian Darasz

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Natalia Jugo

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

       
klasa II b
1. Michał Kucharzyk

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Anna Gronkowska

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Oliwia Miś

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

       
klasa II c
1. Mateusz Tusznio

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Adam Kociubowski

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Amelia Wysocka

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Hanna Czarnecka

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Hubert Kochanek

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Mikołaj Tutak

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Wiktoria Kicińska

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa III a
1. Aniela Roman

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Kinga Nowak

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Amelia Kuter III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich  „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Maksymilian Grabowski

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

5. Weronika Czechura

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

       
klasa III b
1. Oliwia Korzeniowska II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich  „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Natalia Sobczyk III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich  „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Maja Mierzwińska

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Mateusz Piotrowski

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

       
klasa IV a
1. Tadeusz Cichy

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas czwartych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Julia Dąbek

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Amelia Sus

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Karolina Rokosz

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

       
klasa IV b
1. Martyna Zasuwa

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas czwartych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Miriam Szymczak

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas czwartych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Gabriela Czerwińska

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas czwartych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Angelika Bugaj

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Oliwia Ciba

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

6.

Amelia Sadecka

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7.

Julia Zdyra

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

8.

Mateusz Kawa

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa V a
1.

Alicja Kuczyńska

Praca wykonana w programie Publisher.

Opiekun: Grzegorz Kopański

klasa V b
1. Zofia Mianowska

Praca wykonana w programie Power Point.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Publisher.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2. Antoni Zając

Praca wykonana w programie Power Point.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3. Marcin Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Grzegorz Kopański

       
klasa VI a
1. Karolina Błażkiewicz

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

2. Anna Trościńska

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

3. Karolina Kosior

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

4. Gabriela Jędral

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

5. Martyna Malinowska

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Waldemar Włodarczak

       
klasa VI b
1. Jakub Dąbek

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2. Maja Krępa

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3. Patrycja Rybacka

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

4. Bartłomiej Sabat

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Gimp.

Opiekun: Grzegorz Kopański

5. Klaudia Tworek

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

6. Natalia Zasuwa

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Archiwum prac uczniów z informatyki 2003-2015 r.

Prace graficzne wykonane w roku szkolnym 2015/2016

Szkolny konkurs
„Świat z figur geometrycznych”

http://tajnikiprezentacji.pl/wp-content/uploads/2011/12/PowerPoint_2007_logo_.jpg

Szkolny konkurs
na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową

http://tajnikiprezentacji.pl/wp-content/uploads/2011/12/PowerPoint_2007_logo_.jpg

Szkolny konkurs
na najładniejszą kartkę wielkanocną

http://tajnikiprezentacji.pl/wp-content/uploads/2011/12/PowerPoint_2007_logo_.jpg

Lp.

Imię i nazwisko

                                               Osiągnięcia

klasa 0

1. Stanisław Wilczyński

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Maria Jakubowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Piotr Szelągiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa I a
1. Konrad Hudela

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Maksymilian Darasz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Szymon Jajko

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa I b
1. Julia Homarowicz

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Anna Gronkowska

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Jan Bednarz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Kacper Półgrabia

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Michał Kucharzyk

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Stanisław Stec

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa I c
1. Wiktoria Kicińska

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas pierwszych „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Milena Kowalik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Aleksander Czerwiński

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa II a
1. Hanna Dybus

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Aniela Roman

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Mikołaj Sudoł

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Kinga Nowak

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Julian Stępień

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Gabriela Wroczek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa II b
1. FIlip Kucwaj

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas drugich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Iga Dybus

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Mateusz Piotrowski

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Oliwia Korzeniowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Amelia Skulska I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Natalia Hus

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Wojciech Mazur

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

8. Karol Leończyk

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa III a
1. Aleksandra Jopek

I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Amelia Sus

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Aleksandra Majchrowska

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Gabriela Półgrabia

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

5. Zofia Baniecka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa III b
1. Angelika Bugaj

II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowym dla klas trzecich „Świat z figur geometrycznych”.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Kacper Waloch

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Gabriela Czerwińska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Mateusz Kawa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa IV a
1. Marcin Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Grzegorz Kopański

klasa IV b
1. Julia Długosiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2. Zofia Mianowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3. Antoni Zając

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

       
klasa V a
1. Karolina Kosior

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

2. Anna Trościńska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

3. Karolina Błażkiewicz I MIEJSCE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

klasa V b
1. Gabriela Homarowicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

2. Patrycja Rybacka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

3. Kacper Kamyszek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

4. Maja Krępa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

5. Natalia Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

klasa VI a
1. Wiktoria Solarska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Corel Draw - LOGOTYPY.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2. Anna Wójtowicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3. Jagoda Płaza Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

4. Antoni Szlęzak Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

5. Magdalena Bobowik Praca wykonana w programie Corel Draw - LOGOTYPY.

Opiekun: Grzegorz Kopański

klasa VI b
1. Kacper Kuczyński Praca wykonana w programie Publisher.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Corel Draw - LOGOTYPY.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Corel Draw - LOGOTYPY.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2. Sebastian Juszczak

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3. Magdalena Małek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

4. Sara Turbiarz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

5. Dominika Sobol

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

6. Magdalena Gara Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Praca wykonana w programie Corel Draw - LOGOTYPY.

Opiekun: Grzegorz Kopański

7. Michał Pietrusiński Praca wykonana w programie Corel Draw - LOGOTYPY.

Opiekun: Grzegorz Kopański

 

 

Prace graficzne wykonane w roku szkolnym 2014/2015

Lp.

Imię i nazwisko

                                               Osiągnięcia

klasa 0

1. Maksymilian Darasz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Paulina Dereń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Anna Gronkowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa I a

1. Weronika Czechura

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Dagmara Kilias

 
2. Hanna Dybus

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Dagmara Kilias

 
3. Kinga Nowak

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Aniela Roman

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Amelia Kuter

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa I b

1. Iga Dybus

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Oliwia Korzeniowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Maja Mierzwińska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa II a

1. Dominik Piętowski

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Aleksandra Jopek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa II b

1.

Kacper  Waloch

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2.

Martyna Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Angelika Bugaj

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Gabriela Czerwińska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa III a

1. Natalia Osmala

III MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Oliwier Sękuła

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Nikola Turbiarz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Alicja Kuczyńska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa III b

1.

Sara Assman

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

 

2.

Julia Długosiewicz II MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

3.

Arkadiusz Solarski

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

 

4.

Jan Sroczyński

WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

 

5.

Antoni Zając I MIEJSCE

w szkolnym konkursie komputerowy pt. „Mój bajkowy przyjaciel”.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

6.

Zofia Mianowska

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

7. Piotr Wompel

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

klasa IV a
1. Natalia Zasuwa

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

2. Karolina Kosior

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

klasa IV b
1. Gabriela Homarowicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Agnieszka Ziętek

klasa V a

1.

Aleksandra Turczyk Praca wykonana w programie Power Point 2007.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2.

Jakub Dryś

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3.

Olga Kowalik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

4.

Anna Wójtowicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Grzegorz Kopański

5.

Wiktoria Solarska Prace wykonane w programie Gimp.

Opiekun: Grzegorz Kopański

6.

Aleksandra Turczyk Prace wykonane w programie Gimp.

Opiekun: Grzegorz Kopański

7. Bartosz Jarosz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Grzegorz Kopański

klasa V b

1.

Magdalena Bobowik Praca wykonana w programie Power Point 2007.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2.

Sebastian Juszczak Praca wykonana w programie Power Point 2007.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3.

Magdalena Małek Praca wykonana w programie Power Point 2007.

Opiekun: Grzegorz Kopański

klasa VI a

1.

Julia Bryła Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

Prace wykonane w programie Gimp.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2.

Natalia Kosior Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3.

Natalia Redestowicz Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

4.

Alexandra Lewandowska

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

5.

Wiktoria Rybacka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Grzegorz Kopański

klasa VI b

1.

Karolina Bybrowska

Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

2.

Maciej Wiatr Praca wykonana w programie Movie Maker.

Opiekun: Grzegorz Kopański

3.

Julia Siatka Prace wykonane w programie Gimp.

Opiekun: Grzegorz Kopański

4.

Maksymilian Kargól Prace wykonane w programie Gimp.

Opiekun: Grzegorz Kopański

 

 

 

Prace graficzne wykonane w roku szkolnym 2013/2014

Lp.

Imię i nazwisko

                                               Osiągnięcia

klasa I a

1. Oskar Dec

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Hubert Klubek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Olivia Lis

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa I b

1.

Maciej Sech

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2.

Kacper Waloch

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3.

Martyna Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4.

Julia Zdyra

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa II a

1.

Alicja Kuczyńska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

2.

Kacper Leboda

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3.

Nikola Turbiarz

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

4.

Krystyna Warzybok

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa II b

1.

Sara Assman

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

2.

Jan Bielecki

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

3.

Julia Długosiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

4.

Zofia Mianowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

5.

Antoni Zając

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

klasa III a

1.

Michał Bednarski

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

2.

Karolina Błażkiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

3.

Jakub Furtak

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

4.

Gabriela Jędral

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

5.

Karolina Kosior

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

6. Natalia Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

7. Jan Zelik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

klasa III b

1.

Kacper Kamyszek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

2.

Majka Krępa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3.

Emilia Roman

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie "Cztery pory roku na monitorze mojego komputera - malowanie na ekranie" dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej.

Opiekun: Dagmara Kilias

4.

Patrycja Rybacka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

5.

Klaudia Tworek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

 

Prace graficzne wykonane w roku szkolnym 2012/2013

Lp.

Imię i nazwisko

                                            Osiągnięcia

klasa I a

1.

Alicja Kuczyńska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa I b

1.

Julia Długosiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

2.

Zofia Mianowska WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

3.

Antoni Zając

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

klasa II a

1.

Karolina Błażkiewicz

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

2.

Karolina Kosior WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

3.

Natalia Zasuwa

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Beata Dzikowska

4.

Jan Zelik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Beata Dzikowska

klasa II b

1.

Jakub Barnaś WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

2.

Patrycja Rybacka

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa III a

1.

 

Jakub Dryś

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Olga Kowalik

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Jagoda Płaza

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Wiktoria Solarska

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

5.

Karolina Wołek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa III b

1.

Magdalena Bobowik

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2.

Kacper Kuczyński

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3.

Magdalena Małek WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Michał Pietrusiński

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

klasa VI a

1.

Karolina Bugaj

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

2.

Aleksandra Leboda

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

3.

Victoria Noga

ZWYCIĘSTWO
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

klasa VI b

1.

Urszula Jachymczyk WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

 

 

2.

 

 

Magdalena Jopek

WYRÓŻNIENIE
w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Opiekun: Bolesław Dzierżek

 

 

Prace graficzne wykonane w roku szkolnym 2011/2012

Imię i nazwisko

Rodzaj pracy

Program

Zobacz

KLASA I a

Karolina Kosior

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

kosior_1112_1m

Martyna Malinowska

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

malinowska_1112_1m

KLASA I b

Majka Krępa

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

krepa_1112_1m

Emilia Roman

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

romane_1112_1m

Klaudia Tworek

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

tworek_1112_1m

KLASA II a

Aleksandra Dudek

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

TuxPaint

dudek_1112_1m

Marcelina Gonciarz

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

TuxPaint

gonciarz_1112_1m

Bartosz Jarosz

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

TuxPaint

jarosz_1112_1m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

TuxPaint

jarosz_1112_2m

Antoni Szlęzak

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

TuxPaint

szlezaka_1112_1m

Zuzanna Trębacz

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

TuxPaint

trebacz_1112_1m

Karolina Wołek

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

TuxPaint

wolek_1112_1m

KLASA II b

Kacper Kuczyński

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

TuxPaint

kuczynski_1112_1m

Magdalena Małek

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

TuxPaint

malek_1112_1m

Martyna Piskorz

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

TuxPaint

piskorz_1112_1m

KLASA III a

Wojciech Barszcz

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

 

Aleksandra Lewandowska

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

lewandowska_1112_1m

Jakub Olearczuk

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

olearczukj_1112_1m

Jakub Roman

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

romanj_1112_1m

KLASA III b

Karolina Bybrowska

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

bybrowska_1112_1m

Dominika Darasz

NAJLEPSZA praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

darasz_1112_1m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

darasz_1112_2m

Julia Siatka

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

siatka_1112_1m

Maciej Wiatr

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

wiatr_1112_1m

KLASA IV a

Urszula Kapusta

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

kapusta_1112_1m

KLASA IV b

Nikola Gburyk

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

gburyk_1112_1m

Agnieszka Głowacka

NAJLEPSZA praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

glowacka_1112_1m

Julia Kowal

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

kowal_1112_1m

Jagoda Kucharzyk

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

kucharzyk_1112_1m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

kucharzyk_1112_2m

Eryk Lewicki

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

lewicki_1112_1m

KLASA V a

Karolina Bugaj

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

bugaj_1112_1m

Bartosz Deryło

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

derylo_1112_1m

Aleksandra Leboda

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

leboda_1112_1m

NAJLEPSZA praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

leboda_1112_2m

Tomasz Małecki

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

malecki_1112_1m

Wiktoria Noga

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

noga_1112_1m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

noga_1112_2m

Gabriela Piotrowska

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

piotrowska_1112_1m

KLASA V b

Kacper Bałata

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

balata_1112_1m

Julia Godlewska

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

godlewska_1112_1m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

godlewska_1112_2m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

godlewska_1112_3m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

godlewska_1112_4m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

godlewska_1112_5m

Urszula Jachymczyk

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

jachymczyku_1112_1m

Magdalena Jopek

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint, Word

jopek_1112_1m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

jopek_1112_2m

Martyna Krępa

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

krepa_1112_2m

Anna Zając

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint

zajac_1112_1m

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

zajac_1112_2m

Michał Zelik

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Paint, Word

zelik_1112_1m

KLASA VI a

Diana Piętowska

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

pietowska_1112_1m

Juliusz  Własnowolski

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

wlasnowolski_1112_1m

KLASA VI b

Aleksandra Bykowska

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

bykowska_1112_1m

Katarzyna Bobowik

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

bobowik_1112_1m

Katarzyna Moliszewska

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

moliszewska_1112_1m

Julia Roman

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

romanju_1112_1m

Monika Wilk

Wyróżniona praca w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Paint

wilk_1112_1m

 

 
   

 

 

   

 

Dokumenty  │  Standardy nauczania  |  Dla rodziców  |    Archiwum