MenuHomeKontaktRekrutacjaKonkursyOsiągnięciaNasze praceSportFotoŚwietlicaProjekty unijneStypendia

Dokumenty        Standardy nauczania      Dla rodziców       Archiwum (2012-2017)    

 

 

..............................................................................................................................................................................................................................................

              

...............................................................................................................................................................................................................................................

Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Medale

Imię i nazwisko

Medale

WRZESIEŃ

1.

IV a Oliwia Piwińska

Michał Jakubowski

2.

IV b Anna Gronkowska Filip Piela

3.

IV c Mateusz Tusznio Miłosz Zaroda

4.

V a Aniela Roman Jan Bokwa

5.

V b Mateusz Piotrowski Amelia Skulska

6.

VI a Eryk Brożyna Amelia Sus

7.

VI b Oliwia Ciba Iwo Czech

8.

VII a Alicja Kuczyńska Urszula Polit

9.

VII b Kinga Chwieja Zofia Mianowska

10.

VIII a

Martyna Malinowska Natalia Lipiec

11.

VIII b

Mikołaj Nowak Bartosz Bożek

PAŹDZIERNIK

1.

IV a Zofia Kusz Julia Tarasińska

2.

IV b Paulina Dereń Michał Kucharzyk

3.

IV c Hubert Kochanek Maria Bednarska

4.

V a Kinga Nowak Julian Stępień

5.

V b Maja Mierzwińska Błażej Rozmus

6.

VI a Karolina Rokosz Karol Wojtal

7.

VI b Kacper Szymański Arkadiusz Małek

8.

VII a Jan Kędziora Mateusz Solarski

9.

VII b Angelika Karasińska Arkadiusz Solarski

10.

VIII a

Gabriela Jędral Karolina Błażkiewicz

11.

VIII b

Klaudia Tworek Maja Krępa

LISTOPAD

1.

IV a Laura Ramus Julia Brzęczka

2.

IV b Oliwia Miś Michał Baniecki

3.

IV c Wiktoria Kicińska Aleksandra Książka

4.

V a Gabriela Wroczek Wiktor Kopeć

5.

V b Amelia Skulska Natalia Sobczyk

6.

VI a Hubert Klubek Olivia Lis

7.

VI b Gabriela Czerwińska Martyna Zasuwa

8.

VII a Nikola Turbiarz Kacper Maszkowski

9.

VII b Jan Sroczyński Antoni Zając

10.

VIII a

Liwia Szymanek Michał Bednarski

11.

VIII b

Emilia Roman Bartłomiej Sabat

GRUDZIEŃ

1.

IV a Konrad Hudela Szymon Frohlich

2.

IV b Kamila Sobol Michał Płaza

3.

IV c Hanna Czarnecka Adam Kociubowski

4.

V a Weronika Czechura Tymon Lipa

5.

V b Iga Dybus Nina Jaworska

6.

VI a Oliwia Stelmach

Zofia Baniecka

Eryk Brożyna

7.

VI b Amelia Sadecka Angelika Bugaj

8.

VII a Amelia Łukasiewicz Dariusz Rębisz

9.

VII b Zofia Mianowska

Jan Sroczyński

Sebastian Kowal

10.

VIII a

Kinga Stelmach Michał Śmiłowski

11.

VIII b

Maja Drohobycka Patrycja Rybacka

STYCZEŃ

1.

IV a Tymon Orłowski Maksymilian Darasz

2.

IV b Karmen Malecki Filip Piela

3.

IV c Maria Bednarska

Mateusz Tusznio

Miłosz Zaroda

4.

V a Jan Bokwa Maksymilian Grabowski

5.

V b Amelia Skulska

Natalia Sobczyk

Mateusz Piotrowski

6.

VI a Zofia Baniecka Oliwia Stelmach

7.

VI b Kacper Szymański Oliwia Ciba

8.

VII a Jan Kędziora Mateusz Solarski

9.

VII b Zofia Mianowska

Angelika Karasińska

Antoni Zając

10.

VIII a

Gabriela Jędral

Karolina Błażkiewicz

Anna Trościńska

11.

VIII b

Emilia Roman

Gabriela Homarowicz

Maja Drohobycka

LUTY

1.

IV a Paweł Forc Michalina Nowak

2.

IV b Amelia Piętowska Anna Gronkowska

3.

IV c Miłosz Zaroda Filip Solarski

4.

V a Jakub Furdyna Natalia Kopeć

5.

V b Aleksandra Wańczyk Natalia Hus

6.

VI a Jagoda Koczwara-Szuba Cezary Szklarz

7.

VI b Paulina Adamczyk Michał Tutak

8.

VII a Ignacy Kopański Natalia Osmala

9.

VII b Adrian Iwanicki Konrad Woźniak

10.

VIII a

Karolina Kosior Adrian Peret

11.

VIII b

Jakub Rewera Jakub Solarski

MARZEC

1.

IV a Zofia Kusz Julia Tarasińska

2.

IV b Stanisław Stec Oliwia Miś

3.

IV c Filip Solarski Aleksander Czerwiński

4.

V a Hanna Dybus Lena Łukawska

5.

V b Brunon Jaworski

Karol Leończyk

Wiktor Trębacz

6.

VI a Aleksandra Jopek

Julia Dąbek

Jagoda Koczwara-Szuba

7.

VI b Kacper Janus

Maciej Sech

Oliwia Górna

8.

VII a Kamil Tarasiński Kacper Leboda

9.

VII b Jan Bielecki Marcin Kilias

10.

VIII a

Ewa Kozioł

Wiktoria Tacik

Maksymilian Iwanicki

11.

VIII b

Jakub Karłowski Mikołaj Nowak

KWIECIEŃ

1.

IV a Michalina Nowak Julia Brzęczka

2.

IV b Stanisław Stec

Kacper Półgrabia

Paulina Dereń

3.

IV c Jan Władek

Milena Kowalik

Filip Gronek

4.

V a Mikołaj Sudoł Antoni Kołeczek

5.

V b Brunon Jaworski Maja Mierzwińska

6.

VI a Gabriela Półgrabia

Liwia Lewakowska

Kacper Brania

7.

VI b Kacper Jasiukiewicz

Mateusz Kawa

Adrian Paterek

8.

VII a Kacper Maszkowski Alexandro Noga

9.

VII b Piotr Wompel    

10.

VIII a

Jakub Furtak

Piotr Strumiński

Jan Zelik

Daniel Lipski

11.

VIII b

Weronika Tomczyk Jakub Dąbek

MAJ

1.

IV a Szymon Frohlich Oliwia Piwińska

2.

IV b        

3.

IV c Karol Bąk Hanna Mycek

4.

V a Amelia Kuter Marcin Prokop

5.

V b Wojciech Mazur

Bartosz Wareliś

Dominik Wróbel

6.

VI a Antoni Sobol

Oskar Dec

Dominik Piętowski

7.

VI b Hanna Lipska Julia Zdyra

8.

VII a Natalia Osmala    

9.

VII b        

10.

VIII a

Anna Trościńska

Karolina Kosior

Michał Bednarski

11.

VIII b

       

CZERWIEC

1.

IV a        

2.

IV b        

3.

IV c        

4.

V a        

5.

V b        

6.

VI a        

7.

VI b        

8.

VII a        

9.

VII b        

10.

VIII a

       

11.

VIII b