MenuHomeKontaktRekrutacjaKonkursyOsiągnięciaNasze praceSportFotoKlasa "0"ŚwietlicaProjekty unijne

 

Dokumenty    Standardy nauczania  |  Dla rodziców  |   Archiwum (2012-2017) 
 

 

   

..............................................................................................................................................................................................................................................

              

...............................................................................................................................................................................................................................................

 

Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Medale

Imię i nazwisko

Medale

WRZESIEŃ

1.

0 a

Oliwier Tworek Adam Zając

2.

0 b

Aleksander Żarów Milena Kasprzycka

3.

I a

Zofia Bielecka Maja Kucharzyk

4.

I b

Natalia Zając Antonina Biela

5.

I c

Antonia Bąk Joanna Stępień

6.

II a

Mateusz Wołek Marcelina Kopańska

7.

II b

Aleksandra Cieniek Filip Baj

8.

III a

Karolina Zawiślak Antoni Długosiewicz

9.

III b

Maria Śnieżek Krystian Krupa

PAŹDZIERNIK

1.

0 a

Zuzanna Kotula Piotr Wańczyk
Konstancja Gołębiowska

2.

0 b

Adrian Pękała Maria Filewicz

3.

I a

Anna Głaz Zofia Pelc-Nowicka

4.

I b

Dominika Kosior Łucja Sapielak

5.

I c

Zofia Wróblewska Milena Hus

6.

II a

Anatol Kotula Wiktor Hudela

7.

II b

Emilia Książka Ignacy Krogulec

8.

III a

Katarzyna Bogdańska Oliwier Hara

9.

III b

Gabriela Sech Amelia Andrzejewska

LISTOPAD

1.

0 a

Aleksander Dziewit Hanna Szczesiak
Jagoda Sobota

2.

0 b

Zofia Grandys Mikołaj Tujak

3.

I a

Wiktor Żak Daniel Wróbel

4.

I b

Filip Nowak Anna Gawron

5.

I c

Antonia Guzik Ksawier Dąbek

6.

II a

Wiktor Hudela Juliusz Tusznio

7.

II b

Lena Zioło Maja Kułaga

8.

III a

Maksymilian Polakowski Laura Szymanek

9.

III b

Adrian Andrzejewski Filip Rębisz

GRUDZIEŃ

1.

0 a

Emilia Władek Hubert Stępień
Szymon Bogdański

2.

0 b

Wiktoria Chmielewska Adrian Pękała

3.

I a

Hanna Tujak Emilia Gorczyca

4.

I b

Artur Sadecki Pola Szarad

5.

I c

Amelia Czernecka Karol Olechowski

6.

II a

Małgorzata Kicińska Julia Sowińska

7.

II b

Franciszek Chmiel Emanuel Hałka

8.

III a

Karolina Zawiślak Stanisław Wilczyński

9.

III b

Milena Stec Krystyna Małecka

STYCZEŃ

1.

0 a

Amelia Filewicz Karol Kusz
Cezary Załucki

2.

0 b

Jakub Wróbel Milena Kasprzycka

3.

I a

Nikola Krupa Mikołaj Baran

4.

I b

Michał Tyburski Antonina Biela

5.

I c

Nina Grabowska Piotr Dzieniszewski

6.

II a

Zofia Mączyńska Antoni Bokwa

7.

II b

Sandra Nowak Justyna Korzeniowska

8.

III a

Maria Jakubowska Maksymilian Mikiera

9.

III b

Krystyna Małecka Gabriela Sech

LUTY

1.

0 a

Mateusz Strycharz Adam Zając
Borys Kowalik

2.

0 b

Zofia Grandys Jakub Wnuk

3.

I a

Zuzanna Śwircz Milena Samela

4.

I b

Natalia Zając Miłosz Mączyński

5.

I c

Antonia Bąk Nina Grabowska

6.

II a

Anatol Kotula Sara Łuczakowska

7.

II b

Mateusz Mysłek Kornel Orzechowski

8.

III a

Julia Homarowicz Oliwier Hara

9.

III b

Maria Śnieżek Dobrawa Czech

MARZEC

1.

0 a

Amelia Filewicz Cezary Załucki
Hanna Szczesiak

2.

0 b

Wiktoria Chmielewska Jakub Wnuk

3.

I a

Zofia Drozd Michał Darecki

4.

I b

Łucja Sapielak Bartłomiej Mazur

5.

I c

Antonia Guzik Nina Grabowska

6.

II a

Juliusz Tusznio Wiktor Hudela

7.

II b

Maja Kułaga Filip Baj

8.

III a

Karolina Zawiślak Zuzanna Matusiak

9.

III b

Maria Śnieżek Maciej Osmala

KWIECIEŃ

1.

0 a

       

2.

0 b

       

3.

I a

       

4.

I b

       

5.

I c

       

6.

II a

       

7.

II b

       

8.

III a

       

9.

III b

       

MAJ

1.

0 a

       

2.

0 b

       

3.

I a

       

4.

I b

       

5.

I c

       

6.

II a

       

7.

II b

       

8.

III a

       

9.

III b

       

CZERWIEC

1.

0 a

       

2.

0 b

       

3.

I a

       

4.

I b

       

5.

I c

       

6.

II a

       

7.

II b

       

8.

III a

       

9.

III b

       
Uczniowie Miesiąca w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Medale

Imię i nazwisko

Medale

WRZESIEŃ

1.

0 a

Anna Gawron Karol Kusz

2.

0 b

Hanna Tujak Zofia Bielecka

3.

I a

Zofia Mączyńska Mateusz Wołek
Małgorzata Kicińska

4.

I b

Julia Radłowska Filip Baj
Aleksandra Cieniek

5.

II a

Julia Homarowicz Katarzyna Bogdańska

6.

II b

Martyna Kucwaj Gabriela Sech

7.

III a

Konrad Hudela Zofia Kusz

8.

III b

Oliwia Miś Amelia Piętowska

9.

III c

Hubert Kochanek Miłosz Zaroda
Karol Bąk

PAŹDZIERNIK

1.

0 a

Anna Głaz Amelia Jarosz

2.

0 b

Milena Hus Artew Sadecki

3.

I a

Julian Tuszno Tolek Kotula
Wiktor Hudela

4.

I b

Emilia Książka Maja Kułaga
Mateusz Mysłek

5.

II a

Karolina Zawiślak Tymon Sadecki

6.

II b

Maria Śnieżek Krystyna Małecka

7.

III a

Maja Mikiera Natalia Jugo

8.

III b

Anna Gronkowska Kamila Sobol
Michał Płaza

9.

III c

Mateusz Tusznio Olek Czerwiński
Filip Solarski

LISTOPAD

1.

0 a

Milena Samela Miłosz Sarzyński

2.

0 b

Nikola Krupa Zofia Drozd

3.

I a

Julia Sowińska Sara Łuczakowska
Franek Kmiecik

4.

I b

Lena Zioło Justyna Korzeniowska
Ignacy Kregulec

5.

II a

Maks Polakowski Marysia Jakubowska

6.

II b

Krystian Krupa Dobrawa Czech

7.

III a

Szymon Frohlich Kacper Rydzek
Michał Jakubowski

8.

III b

Michał Kuchazyk Paulina Dereń
Kacper Półgrabia

9.

III c

Milena Kowalik Wiktoria Książka
Ola Książka

GRUDZIEŃ

1.

0 a

Maja Kucharzyk Karol Słowik
Lena Sabat

2.

0 b

Antonina Bąk Wiktoria Chmielewska

3.

I a

Julek Tusznio Sara Łuczakowska
Jaś Chudy

4.

I b

Franek Chmiel Sandra Nowak
Antek Musiał

5.

II a

Milena Warszawa Zuzanna Matusiak

6.

II b

Kacper Kiwak Maciej Osmala

7.

III a

Oliwia Piwinska Tymon Orłowski
Julia Brzęczka

8.

III b

Anna Gronkowska Amelia Wysocka

9.

III c

Hania Czarnecka Jaś Władek
Adam Kociubowski

STYCZEŃ

1.

0 a

Lena Furtak Maja Kucharzyk
Natalia Zając

2.

0 b

Zosia Nowicka Ksavier Dębek

3.

I a

Daniel Gołębiowski Marcelina Kopańska
Mateusz Wołek

4.

I b

Ola Cieniek Lena Zioło
Emanuel Hałka

5.

II a

Karolina Zawiślak Staś Wilczyński

6.

II b

Milena Stec Wiktor Adamczak

7.

III a

Maja Mikiera Natalia Jugo
Konrad Kudela

8.

III b

Oliwia Miś Karmen Małecki
Stanisław Stec

9.

III c

Filip Gronek Jaś Kuter
Hania Mycek

LUTY

1.

0 a

Amelka Filewicz Jagoda Sobota
Konstancja Gołębiowska

2.

0 b

Emilka Gorczyca Kacper Szczepański
Miłosz Mączyński

3.

I a

Antek Bokwa Gosia Kicińska
Tolek Kotula

4.

I b

Ola Cieniek Filip Baj
Ignaś Krogulec

5.

II a

Antek Długosiewicz Oliwier Hara

6.

II b

Krystyna Małecka Gabrysia Sech

7.

III a

Laura Ramus Szymon Jajko
Maks Darasz

8.

III b

Kacper Półgrabia Michał Kucharzyk
Filip Kmieiceń

9.

III c

Jan Kuter Karol Bąk
Klara Molenda

MARZEC

1.

0 a

Karol Kusz  

2.

0 b

Piotr Dzieniszewski Zosia Bielecka

3.

I a

Julia Sowińska Wiktor Hudela

4.

I b

Emilia Książka Emanuel Hałka
Maja Kułaga

5.

II a

Karolina Zawiślak Maks Mikiera

6.

II b

Marysia Śnieżek Dobrawa Czech

7.

III a

Michał Jakubowski Zosia Kusz
Julia Brzęczka

8.

III b

Paulina Dereń Ania Gronkowska
Michał Baniecki

9.

III c

Hhubert Kochanek Mateusz Tusznio
Wiktoria Kicińska

KWIECIEŃ

1.

0 a

Lena Sabat Ania Gawron

2.

0 b

Daniel Wróbel Nikola Krupa
Zosia Drozd

3.

I a

Antek Bokwa Franek Kmiecik

4.

I b

Kornel Orzechowski Antek Musiał
Justyna Korzeniowska

5.

II a

Maria Jakubowska Laura Szymanek

6.

II b

Gabriela Sech Wiktor Adamczak

7.

III a

Maja Mikiera Michalina Nowak
Maciej Zbroszczyk

8.

III b

Oliwia Miś Amelia Piętowska

9.

III c

Olek Czerwiński Miłosz Zaroda
Adam Kociubowski

MAJ

1.

0 a

Ania Głaz Miłosz Sarzyński
Karol Słowik

2.

0 b

Emilka Gorczyca Kacper Szczepański

3.

I a

Jaś Chudy Zofia Mączyńska

4.

I b

Mateusz Mysłek Jula Radławska
Sandra Nowak

5.

II a

Kasia Bogdańska Tymek Sadecki

6.

II b

Dobrawa Czech Isaak Bouchard

7.

III a

Szymon Fröhlich Oliwia Piwińska
Natalia Jugo

8.

III b

Anna Gronkowska Kamila Sobol
Mikołaj Tutak

9.

III c

Filip Solarski Filip Gronek
Ola Książka