MenuHomeKontaktRekrutacjaKonkursyOsiągnięciaNasze praceSportFotoKlasa "0"ŚwietlicaProjekty unijne

 

Dokumenty    Standardy nauczania  |  Dla rodziców  |   Archiwum (2012-2017) 
 

nasze prace

 

   

..............................................................................................................................................................................................................................................

              

...............................................................................................................................................................................................................................................

 

 
 

KONKURSY - rok szkolny 2018/2019

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

klasa 0 a - wychowawca Lidia Kosior
1. Karol Kusz WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Oliwier Tworek WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Piotr Wańczyk WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

klasa I a - wychowawca Katarzyna Czerwińska
1. Anna Głaz II MIEJSCE

w szkolnym konkursie pt. "Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia".

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Milena Samela WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Zuzanna Śwircz LAUREAT

Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Katarzyna Czerwińska

klasa I b - wychowawca Małgorzata Adamczyk
1. Antonia Biela WYRÓŻNIENIE

w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno - komputerowego "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018".

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Michał Tyburski WYRÓŻNIENIE

w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno - komputerowego "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018".

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Anna Gawron WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Dominika Kosior WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

5. Łucja Sapiela WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

6. Natalia Zając WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Pola Szarad WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

8. Filip Nowak LAUREAT

Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Małgorzata Adamczyk

klasa I c - wychowawca Renata Wiórkiewicz
1. Antonia Guzik WYRÓŻNIENIE

w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno - komputerowego "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018".

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

2. Antonia Bąk WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Nina Grabowska WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Piotr Dzieniszewski LAUREAT

Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Renata Wiórkiewicz

klasa II a - wychowawca Luiza Władek
1. Wiktor Hudela I MIEJSCE

w szkolnym konkursie pt. "Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia".

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno - komputerowego "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018".

Opiekun: Magdalena Kaproń

NAGRODA

w XVII Edycji Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury.

Opiekun: Magdalena Kaproń

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

LAUREAT

Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE

w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.

Opiekun: Luiza Władek

2. Julia Sowińska WYRÓŻNIENIE

w XVII Edycji Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Tarnobrzeski Dom Kultury.

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Marcelina Kopańska WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Zofia Mączyńska WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

5. Anatol Kotula LAUREAT

Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Luiza Władek

6. Daniel Gołębiowski LAUREAT

Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Luiza Władek

WYRÓŻNIENIE

w XIX Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Luiza Władek

klasa II b - wychowawca Anita Bator
1. Justyna Korzeniowska WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

2. Mateusz Mysłek WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

3. Aleksandra Cieniek WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Magdalena Kaproń

4. Filip Baj LAUREAT

Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z języka angielskiego.

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

LAUREAT

Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z wiedzy ogólnej.

Opiekun: Anita Bator

MISTRZ MATEMATYKI

w XIX Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Anita Bator

III MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Anita Bator

     
klasa III a - wychowawca Aleksandra Obuchowicz-Michno
1. Stanisław Wilczyński WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie pt. "Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia".

Opiekun: Dagmara Kilias

LAUREAT

XVII edycji Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce interpretacje”.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

2. Nikodem Kraska WYRÓŻNIENIE

w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego "Super Lion".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

3. Tymon Sadecki I MIEJSCE

w XIX Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Aleksandra Obuchowicz-Michno

klasa III b - wychowawca Małgorzata Górniak-Siatka
1. Maria Śnieżek III MIEJSCE

w szkolnym konkursie pt. "Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia".

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego "Super Lion".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

WYRÓŻNIENIE

w XVII edycji Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce interpretacje”.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

MISTRZ ORTOGRAFII

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

2. Wiktor Adamczak WYRÓŻNIENIE

w szkolnym konkursie pt. "Niepodległość w oczach uczniów z Małego Księcia".

Opiekun: Dagmara Kilias

3. Gabriela Sech I MIEJSCE

w 10 edycji szkolnego konkursu plastyczno - komputerowego "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2018".

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

4. Filip Rębisz WYRÓŻNIENIE

w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego "Super Lion".

Opiekun: Urszula Weryńska-Żyła

5. Dobrawa Czech WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE

w XIX Miejskim Konkursie Matematycznym.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

 
6. Kacper Kiwak WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

7. Maciej Osmala WYRÓŻNIENIE

w konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną.

Opiekun: Dagmara Kilias

8. Milena Stec III MIEJSCE

w Miejskim Konkursie Ortograficznym.

Opiekun: Małgorzata Górniak-Siatka

 

 

 

 

KONKURSY - rok szkolny 2017/2018

Lp.

Imię i nazwisko

Osiągnięcia

klasa I a - wychowawca Luiza Władek

1. Daniel Gołębiowski WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki

2. Zosia Mączyńska WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"
3. Wiktor Hudela NAGRODA w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z języka polskiego

4. Julia Sowińska Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z języka polskiego
5. Anatol Kotula Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z języka polskiego
6. Juliusz Tusznio Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z języka polskiego
     

klasa I b - wychowawca Anita Bator

1. Julia Radłowska WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki

2.

 

Filip Baja LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki
3. Franciszek Chmiel WYRÓŻNIENIE Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym "Gwiazdka 2017 - Kartka Świąteczna" organizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury
4. Lena Zioło WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"
klasa II a - wychowawca Aleksandra Obuchowicz-Michno
1. Tymon Sadecki
NAGRODA w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" - opiekun Aleksandra Obuchowicz-Michno

I MIEJSCE w Miejskim Konkursie Matematycznym - opiekun Aleksandra Obuchowicz-Michno

2. Julia Homarowicz WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Matematycznym - opiekun Aleksandra Obuchowicz-Michno

3.

 

Krystyna Małecka

 

WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

 

4. Karolina Zawiślak WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Ortograficznym - opiekun Aleksandra Obuchowicz-Michno
klasa II b - wychowawca Małgorzata Górniak-Siatka
1. Isaak Bouchard
III MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. "W moim magicznym świecie" - opiekun Dagmara Kilias
2. Krystyna Małecka
WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. "W moim magicznym świecie" - opiekun Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE w XVI Miejskim Konkursie Recytatorskim "Dziecięce Interpretacje"

3. Maria Śnieżek WYRÓŻNIENIE w XVI Miejskim Konkursie Recytatorskim "Dziecięce Interpretacje"

MISTRZ ORTOGRAFII w Miejskim Konkursie Ortograficznym - opiekun Małgorzata Górniak-Siatka

4. Dobrawa Czech WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

III MIEJSCE w Miejskim Konkursie Matematycznym - opiekun Małgorzata Górniak-Siatka

5.

 

Marysia Śnieżek WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

 

6. Krystian Krupa III MIEJSCE w Miejskim Konkursie Plastycznym "Bezpieczna prędkość" - opiekun Małgorzata Górniak-Siatka
7. Kacper Kiwak WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Matematycznym - opiekun Małgorzata Górniak-Siatka

WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Ortograficznym - opiekun Małgorzata Górniak-Siatka

klasa III a - wychowawca Edyta Szpyt
1. Natalia Jugo
II MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. "W moim magicznym świecie" - opiekun Dagmara Kilias

III MIEJSCE w Szkolnym Konkursie pt. "Mistrz klawiatury" - opiekun Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

II MIEJSCE w szkolnym konkursie komputerowym pt. "W krainie bajek i baśni" - opiekun Dagmara Kilias

LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z języka angielskiego

WYRÓŻNIENIE w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego Super Lion - opiekun Justyna Marut

2. Michał Jakubowski
WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. "W moim magicznym świecie" - opiekun Dagmara Kilias
3. Maks Darasz WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"
4. Maja Mikiera II MIEJSCE w szkolnym konkursie komputerowym pt. "W krainie bajek i baśni" - opiekun Dagmara Kilias
5. Szymon Frohlich III MIEJSCE w szkolnym konkursie komputerowym pt. "W krainie bajek i baśni" - opiekun Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" - opiekun Edyta Szpyt

WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Matematycznym - opiekun Edyta Szpyt

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki (I miejsce w kraju)

klasa III b - wychowawca Małgorzata Adamczyk
1. Anna Gronkowska
I MIEJSCE w Szkolnym Konkursie pt. "Mistrz klawiatury" - opiekun Dagmara Kilias

WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki

2. Amelia Piętowska WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

WYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie komputerowym pt. "W krainie bajek i baśni" - opiekun Dagmara Kilias

3.

 

Filip Kwiecień

 

I MIEJSCE w szkolnym konkursie komputerowym pt. "W krainie bajek i baśni" - opiekun Dagmara Kilias
4. Oliwia Miś WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" - opiekun Małgorzata Adamczyk

WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Ortograficznym - opiekun Małgorzata Adamczyk

klasa III c - wychowawca Renata Wiórkiewicz
1. Hanna Czarnecka
I MIEJSCE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. "W moim magicznym świecie" - opiekun Dagmara Kilias

NAGRODA w XVI Miejskim Konkursie Recytatorskim "Dziecięce Interpretacje"

WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

2. Wiktoria Kicińska
WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Komputerowym pt. "W moim magicznym świecie" - opiekun Dagmara Kilias
3. Aleksander Czerwiński II MIEJSCE w Szkolnym Konkursie pt. "Mistrz klawiatury" - opiekun Dagmara Kilias

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki

4. Hubert Kochanek WYRÓŻNIENIE w XVI Miejskim Konkursie Recytatorskim "Dziecięce Interpretacje"

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki

5. Hanna Mycek NAGRODA w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

WYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie komputerowym pt. "W krainie bajek i baśni" - opiekun Dagmara Kilias

6.

 

Mateusz Tusznio WYRÓŻNIENIE w Szkolnym Konkursie Plastyczno-Komputerowym "Projekt kartki bożonarodzeniowej 2017"

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki

7. Miłosz Zaroda WYRÓŻNIENIE w szkolnym konkursie komputerowym pt. "W krainie bajek i baśni" - opiekun Dagmara Kilias

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki

8. Milena Kowalik WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Ortograficznym - opiekun Renata Wiórkiewicz
9. Karol Bąk WYRÓŻNIENIE w Miejskim Konkursie Matematycznym - opiekun Renata Wiórkiewicz

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z języka angielskiego

LAUREAT Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch" z matematyki

III MIEJSCE w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego Super Lion - opiekun Justyna Marut