MenuHomeOsiągnięciaDla rodzicówSzkołaNasze praceDla maturzystyFotoKontakt

..................................................................................................................................................................................................................................

WYCIECZKA DO LONDYNU

BIAŁA SZKOŁA 2019

INFORMACJA O STANIE ZDROWIA DZIECKA

BIAŁA SZKOŁA - INFORMACJE

PROCEDURA POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU WYSTĄPIENIA
 WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH ZAGROŻEŃ W SZKOLE

Informujemy, że w naszej szkole funkcjonuje skrzynka
"Bezpieczna szkoła. Wrzuć pytanie", która znajduje się na górnym korytarzu szkoły. Zachęcamy do korzystania z anonimowej skrzynki na sygnały, wrzucania do niej pytań,  informacji które pomogą zwiększyć poziom bezpieczeństwa w naszej szkole.

Wpłaty czesnego należy dokonywać z góry,
do trzeciego dnia każdego miesiąca u pani księgowej
lub przelewem na konto szkoły
42 9434 0002 2001 1000 2655 0002.

<<Pozostałe wiadomości czytaj w   <<ARCHIWUM>>

Dokumenty  │  Egzamin maturalny   │  Archiwum  │   Dla kandydatów  │  Absolwenci   │  Sport