MenuHomeOsiągnięciaDla rodzicówSzkołaNasze praceDla maturzystyFotoKontakt

 

ABSOLWENCI

....................................................................................................................................................................................................................................

 

 

 

Rok 2014/2015

 Klasa III a - wychowawca: mgr Izabela Tarnowska- Zagórska

Góra Joanna Kisiel Marcin Kochowska Sylwia Kołeczek Eliza
Kotulski Dominik Krupa Aleksandra Kulpa Marcin Nowak Aleksandra
Nowiński Eryk Pieniak Oskar Pinzuł  Filip Piskór Karol
Rewera Julka Szlęzak Jakub  Zbyrad Joanna  

Klasa III b - wychowawca: mgr Justyna Jarecka-Chmielowska

Adamkiewicz Kamil Bień Michał Buś Katarzyna Czerkies Józef
Dec Magdalena Grela Błażej Madej Kinga Paluch Dominika
Piłat  Magdalena Podolecka Izabela Tarnowski Artur Trzpis Weronika
Wąsik Małgorzata Wiśniewska Magdalena Wolińska Wiktoria Wrona Mikołaj
Zygmunt Monika      

 

Rok 2013/2014

Wychowawca: mgr Ewelina Łuczakowska

Anwajler Jakub

Badawika Klaudia

Baska Joanna

Błażuk Anna

Dąbek Paulina

Dec Karolina

Janiec Maciej

Kotowska Małgorzata

Mroczkowska Izabela

Sadowska Paulina

Stachurska Michalina

Stępień Michał

Sulik Emilia

Tomczyk Aleksandra

Trzpis Mikołaj

 

 

Rok 2012/2013

Wychowawca: mgr Dorota Czerkies

1.    Armatys Paulina

    Cichoń Mirosław

Drzymalski Jakub

   Dul Agnieszka

Gejzak Kacper

      Jakubowska Monika

      Kijowska Magdalena

     Kowalska Aleksandra

Maik Aleks

Panek Nina

      Pawlak Tomasz

      Ramos Karolina

Szczytyński

Bartosz

    Świętojańska Kornelia

    Tarnowska Blanka

 

  Wiatrowska

 Agata

     Zbyrad Bartosz

         Ziarko Monika

    Zybała Damian

 
 

Rok 2011/2012

Wychowawca: mgr Elżbieta Miśkiewicz-Zamojska

Marcin Dec Maria Dzierżek Jolanta Furtak Adam Jedynak
Jakub Kalinowski Aleksandra Kasperska Michał Krużel Piotr Markut
Sylwia Mroczkowska Małgorzata Nowakowska Maciej Rewera Karol Pękalski
Bartosz Sekulski Karol Straburzyński Agata Sulęta Adrian Ziółkowski

 

Rok 2010/2011

Profil humanistyczny klasa III a - wychowawca: mgr Wojciech Marciniak

Jakub Domoradzki Patrycja Kamińska Aleksandra Kwaśnik Karolina Łukasik
Katarzyna Maciałek Justyna Myszyńska Katarzyna Próchniak Anna Rolek
Magdalena Sałata Katarzyna Sobczyk    

Profil biologiczno-chemiczny klasa III b - wychowawca:
mgr Justyna Jarecka-Chmielowska

Adam Domagała Sylwia Kalisz Maria Kret Michał Motyka
Michał Mroziński Jacek Sobiło Konrad Świątek Agnieszka Tokarz
Krystian Wdowiak Anna Wróbel    

Profil matematyczno-fizyczny klasa III c - wychowawca: mgr Dorota Czerkies

Katarzyna Anwajler Krzysztof Jarośka Bartosz Kuśmierek Michał Mortka
Jakub Organista Aleksandra Rożek Małgorzata Stępień Krystian Świątek
Michał Złotek      

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   

........................................................................................................................................................................................

<<Pozostałe wiadomości czytaj w   <<ARCHIWUM>>

   

 

  Dokumenty  │  Egzamin maturalny   │  Archiwum  │   Dla kandydatów  │  Absolwenci   │  Sport